Kategori: Roze

Proportion
Hapur Portal9 minuta

Ndodh e papritura në Përputhen/ Ledjana i jep puthje në buzë Mevlanit

  Kjo puntatë e Per’Puthen e ditës së sotme përfundoi në mënyrën më të mirë të mundshme.   Nisi me ...

Proportion
Hapur Portal1 orë

U dënua në mungesë me 6 vite burg, Prokuroria e Kukësit shpall në kërkim ndërkombëtar Fjolla Morinën

Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallës së Parë në Kukës ka bërë kërkesë për shpalljen në kërkim ndërkombëtar për këngëtaren nga ...

Proportion
xhensila nako7 orë

Aktori Guljem Radoja në gjendje të rëndë nga Covid-i, Gentian Zenelaj: Mos u dorëzo! Zahaj: Shteti ta çojë për mjekim jashtë

Aktori i njohur shqiptar, Guljem Radoja, ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore nga koronavirusi. Mësohet se artisti i skenës shqiptare ...

Proportion
xhensila nako1 ditë

Filmi shqiptar vlerësohet me 6-të çmime në SHBA

“Love”, filmi shqiptar me regji të Dionis Papadhimitrit është vlerësuar me 6-të çmime në Festivalin Ndërkombëtar të Filmit në Virxhinia ...

Proportion
xhensila nako1 ditë

U detyrua të merrte policinë pas situatës së tensionuar në emision, Arbana Osmani tregon çfarë ndodhi me dy të rinjtë

Dy të rinj kundër të gjithëve! Kjo ishte historia e Ersoneldës dhe Stiljanos, dy të rinj qe dashuronin njëri-tjetrin, por ...

Proportion
Hapur Portal2 ditë

“Djemtë duan shumë…”, Ana Lleshi tregon pse tradhtojnë burrat: Vajzat pas 2 muajsh lidhje bëhet si nëndaja ime

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Ana Lleshi, ishte e ftuar në rubrikën “Trotuar” në “E Diell”, ku u diskutua në lidhje me ...

Proportion
Hapur Portal2 ditë

Lulzim Basha dhe bashkëshortja Aurela rrëfejnë për herë të parë në televizion dashurinë e tyre

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha së bashku me bashkëshorten Aurela kanë rrëfyer për herë të parë së bashku në ...

Proportion
Hapur Portal2 ditë

Nevina Shtylla rrëfehet: Kur ikën nga televizioni ose do bësh fëmijë, ose biznes.Ja çfarë kam vendosur

E ftuar në programin “Pardon My French”, të moderuar nga Jonida Aliçkolli dhe Kejvin Kalo, Nevina foli për jetën e ...

Proportion
xhensila nako3 ditë

Anxhela Peristeri këndon shqip në emisionin e famshëm grek: Krenare që jam shqiptare

Këngëtarja e njohur shqiptare, Anxhela Peristeri, do të përfaqësojë muajin tjetër Shqipërinë në “Eurovision 2021”. Ajo është duke promovuar këngën ...

Proportion
xhensila nako3 ditë

U nda nga jeta në moshën 99-vjeçare, përcillet sot për në banesën e fundit Princi Philip

Princi Philip, i cili u nda nga jeta në moshën 99-vjeçare do të përcillet sot për në banesën e fundit. ...

Proportion
xhensila nako3 ditë

“Jam single, do iki ta festoj me ministrin Ahmetaj në Turqi”, ndahet Rozana Radi, ja çfarë i thotë mikesha e saj

Artisja e njohur Rozana Radi ka zbuluar se i ka dhënë fund lidhjes disavjeçare me partnerin e saj, i cili ...

Proportion
Hapur Portal4 ditë

“Jam lodhur”- Jasmina shpërthen në lot pas debatit të fortë me Andin: Të rri ta pres ulur këtu unë derisa t’i vijë mendja atij?

Në “Për’puthen” u transmetua takimi i parë i Jasminës dhe Andit, pas momentit që ata të dy u deklaruan për ...