Kategori: Open

Proportion
Hapur Portal21 minuta

Sondazhi përfundimitar i IPSOS/ Ja kush i fiton zgjedhjet e 25 prillit, ndarja mes PS-PD-LSI

  Sondazhin i fundit i gjigandit IPSOS në bashkëpunim me Top Channel, nxjerr fituese të zgjedhjeve të përgjithshme parlamentare të ...

Proportion
Hapur Portal42 minuta

I duhur apo i gabuar? Rezultatet e sondazhit: Ja në cilin drejtim po shkon Shqipëria

  Studimi për sondazhin kombëtar është kryer gjatë këtij muaji në periudhën 18 prill deri në 20 Prill me 2 ...

Proportion
Hapur Portal44 minuta

Sondazhi/ Kujt i besojnë shqiptarët? Rama lë pas Bashën, Berishën, Majkon dhe Kryemadhin

Nga gjetjet e sondazhit final të IPSOS-Top Channel, rezulton se kryeminitri Edi Rama, i cili qeveris vendin prej 8 vitesh, ...

Proportion
Hapur Portal52 minuta

Sondazhi IPSOS-Top Channel/ Bie me 6% besimi tek PS, kush i fiton zgjedhjet e ardhshme parlamentare?

  Nga gjetjet e sondazhit IPSOS-Top Channel, rezulton se Partia Socialiste i fiton zgjedhjet e 25 prillit. Ndonëse u përball ...

Proportion
Hapur Portal1 orë

Rritje e ndjeshme e shifrave/ Tiranë: 54% mendojnë se Shqipëria po shkon në drejtimin e duhur

Kompania për Marketing dhe Hulumtim të Opinionit Publik (IPSOS), një nga kompanitë lider të sondazheve në botë, sonte në emisionin ...

Proportion
Hapur Portal1 orë

Sondazhi: PS fiton bindshëm në Tiranë me 48.9%, ndiqet nga PD me 42.6%

  Teksa na ndajnë vetëm pak ditë nga zgjedhjet e 25 prillit, kompania për Marketing dhe Hulumtim të Opinionit Publik ...

Proportion
Hapur Portal1 orë

Garë e fortë mes PD dhe PS në Tiranë, si ndahen mandatet mes tyre. Kryeqyteti lë me duarbosh LSI-në

Vetëm pak ditë na ndajnë nga zgjedhjet e 25 prillit, ku të gjithë shqiptarët do të drejtohen në kutitë e ...

Proportion
Hapur Portal24 orë

A do ta marrë Monika Kryemadhi Ministrinë e Brendshme? Ja si përgjigjet kryetarja e LSI

Gjatë debatit në emisionin ‘Open’, kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi është përgjigjur edhe në lidhje me fjalët e dala se ...

Proportion
Hapur Portal1 ditë

‘Ftesa e Ramës tregon frikë’/ Kryemadhi: Nuk besoj fare në një pakt të ri Rama-Basha

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi është shprehur e bindur se nuk ka një pakt të ri mes Lulzim Bashës dhe ...

Proportion
Hapur Portal1 ditë

Kryemadhi: LSI në Vlorë merr 3 mandate, mos u merrni me gropat e nepërkave

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi është shprehur e bindur se LSI në Vlorë merr tre mandate. E ftuar në emisionin ...

Proportion
Hapur Portal1 ditë

Kryemadhi: Rama kishte tepsi, tani ka ngelur vetëm me telin e enëve

  Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi nuk ka hezituar të thumbojë Edi Ramën duke thënë se në këto zgjedhje ka ...

Proportion
Hapur Portal1 ditë

Kryemadhi komenton daljen e parë me Bashën në fushatë: Nuk kemi asnjë rivalitet dhe nuk jemi në garë me PD

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka folur për daljen e parë me Lulzim Bashën në këtë fushatë elektorale, e cila ...