Kategori: Hollywoodlife

Proportion
Hapur Portal8 muaj

Rindërtimi/ Ahmetaj në Farkë: Janë shpërndarë 7.6 miliardë lekë, sot mbyllet procesi kontraktues për 677 njësi individuale

Ministri i Rindërtimit, Arben Ahmetaj inspekoi punimet për banesat individuale në Farkë të Tiranës. Ahmetaj bëri me dije se në ...

Proportion
Hapur Portal1 vit

Videoja që po bën xhiron e rrjetit! Pasi u lodh duke e mbajtur në dorë, producenti i njohur fsheh statujën e “Oscars” poshtë karriges

  Pavarësisht se të gjithë kujdesen që të japin më të mirën para kamerave, ka raste kur nga lodhja dhe ...

Proportion
Hapur Portal1 vit

“Martesa më tremb”, befason Shakira: Dua që Pike të më shikojë si… dashnore

Shakira dhe futbollisti Xherard Pike janë prej çifteve më të famshme të botës së “showbiz”-it. Këngëtarja dhe mbrojtësi i Barcelonës ...

Proportion
Hapur Portal1 vit

DiCaprio shpëton një djalosh të ri nga mbytja! Historia si në filma

Personazhi i tij i njohur në filmin “Titanic” nuk pati një fund të lumtur, por Leonardo DiCaprio nuk ka lejuar ...

Proportion
Hapur Portal1 vit

Angelina Jolie në një lidhje të re pas ndarjes me Brad Pitt

Marrëdhënia e Brad Pitt dhe Angelina Jolie është tashmë një histori e shkuar. Tre vjet pasi paraqiti letrat për divorc, ...

Proportion
xhensila nako1 vit

Leonardo DiCaprio feston sot ditëlindjen, ja sa vjeç bën ‘fiksimi’ i të gjitha vajzave

Aktori i famshëm i “Hollywood”-it, Leonardo DiCaprio, është një ndër më të pëlqyerit e sidomos nga femrat. Ai mbetet ikona ...

Proportion
Hapur Portal1 vit

Angelina pozon nudo: Unë jam e egër…

Në një intervistë, aktorja e përshkroi veten si të egër në zemër dhe të shqetësuar, dhe zbuloi se ajo dëshironte ...

Proportion
Hapur Portal1 vit

Gjendet një bombë nga Lufta e Dytë Botërore, Angelina Jolie evakuohet nga xhirimet

Angelina Jolie dhe Richard Madden janë evakuuar menjëherë nga seti i xhirimeve të filmit “The Eternals”, pasi një bombë e ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

“Nuk e njihja më veten”/ Jolie rrëfen periudhën e ndarjes nga Pitt

  Angelina Jolie ka rrëfyer së fundmi rrugëtimin e vështirë pas ndarjes nga Brad Pitt. Në një intervistë për revistën ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Ja disa këshilla nga Jennifer Lopez për një rini të përjetshme

Jennifer Lopez mund të konsiderohet padyshim si një ndër artistet që ka sfiduar më së miri kohën. Ndonëse është 50 ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Justin u martua me Haileyn dhe e dini si reagoi Selena Gomez për këtë?

Këtë fundjavë, Justin Bieber dhe Hailey Baldwin kanë mbajtur ceremoninë e tyre të dasmës, një vit pasi u kurorëzuan me ...

Proportion
xhensila nako2 vjet

Me pistë helikopteri dhe dyer që hapen me gjurmë gishtërinjsh, ja çmimi marramendës i shtëpisë së Justin Bieber (FOTOT)

Ylli i popit, Justin Bieber ka nxjerrë në shitje shtëpinë e tij për 4.9 milionë dollarë. E vendosur jashtë qytetit ...