Kategori: Politike

Proportion
Hapur Portal15 minuta

Basha nga Pogradeci: T’ua kthejmë vendin shqiptarëve. Votoni 9, merrni shokët dhe familjen tuaj, bashkë do fitojmë!

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha e ka ndalur turin e tij sot në Pogradec. Ai është pritur nga përkrahës ...

Proportion
Hapur Portal32 minuta

Komiteti vendosi karantinë për ata që vijnë nga Greqia/ Reagon Shoqata e Emigrantëve: Kërkojnë të pengojnë shqiptarët për të votuar

Institucioni i Presidentit të Republikës ka përcjellë peticionin e ardhur nga shoqatat e emigrantëve shqiptarë në Greqi, të cilët kundërshtojnë ...

Proportion
Hapur Portal42 minuta

Dalja e të dhënave personale, Anëtarja e Komisionit Rregullator në KQZ: E skandalizuar dhe e tmerruar

E skandalizuar personalisht dhe e tmerruar institucionalisht! Kështu e përkufizon Helga Vukaj, anëtare e Komisionit Rregullator në KQZ marrjen e ...

Proportion
Hapur Portal1 orë

PS miting në Elbasan Arena, Rama: Nuk votohet për fosilet e politikës. PS do të shkruajë historinë

Kryeministri Edi Rama nga Elbasani, ku po mban fushatën elektorale, deklaroi se të votosh për Monika Kryemadhin dhe LSI-në në ...

Proportion
Hapur Portal2 orë

Audiopërgjimi për legalizimet, reagon Artan Lame: Është i 2017,sfidoj përgjuesin dhe PD të…

Pas publikimit të audio-përgjimit të kreut të Kadastrës, Artan Lame ku deklaronte se rreth 100 mijë ndërtesa nuk mund të ...

Proportion
Hapur Portal3 orë

Basha nga Kamza: Jemi në rrugën e një fitoreje të jashtëzakonshme, fitores më të madhe në historinë e Shqipërisë!

Kreu i PD-së Lulzim Basha ka qenë sot në Kamëz për të takuar qytetarët dhe për t’i ftuar të votojnë ...

Proportion
Hapur Portal3 orë

Nis vaksinimi i stafeve të Aviacionit Civil, Manastirliu-Balluku: Së shpejti radha për punonjësit e transportit urban

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu dhe Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku kanë ndjekur nga afër ...

Proportion
xhensila nako4 orë

“Asgjë nuk ruhet në e-Albania”, drejtoresha e AKSHI merr në mbrojtje platformën: Ju kursyem trafikun, kohën dhe rryshfetin

Drejtoresha e AKSHI, Lindita Karçanaj, përmes një postimi në facebook ka reaguar në lidhje me skandalin e të dhënave në ...

Proportion
xhensila nako5 orë

Përgjimi i Artan Lames, Meta: Tronditës, drejtësia të nisë hetimet, policia mos fshehë provat. Mos e detyroni popullin të…

Presidenti Ilir Meta reagon pas publikimit të përgjimeve nga gazetari investigativ, Artan Hoxha, për drejtorin e Kadastrës, Artan Lame, ku ...

Proportion
xhensila nako5 orë

Ambasada e SHBA kthen përgjigje për Tom Doshin, Prokuroria: Presim informacion dhe nga Interpol

Ambasada amerikane në Tiranë i është përgjigjur prokurorisë shqiptare në lidhje me kërkesën e bërë mbi pastërtinë e figurës së ...

Proportion
xhensila nako7 orë

“Vëllai i Monikës pagë që do trondiste edhe kontrollorët”, Kryemadhi-Ramës: Ti s’e llogjikon dot vlerësimin e të aftit, profesionistët i degdise rrugëve

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi i është përgjigjur përmes një postimi në facebook akuzave të kryeministrit Rama në adresë të ...

Proportion
xhensila nako7 orë

“Del vëllai i Monikës me vezë floriri”, Rama: Ja videoja e Blendi Gonxhes që Iliri nuk e shfaqi dje mes “fakteve”

Teksa iu përgjigj Presidentit Ilir Meta pas mesazhe të biznesmenit Erion Mane me Blendi Gonxhen, kryeministri Edi Rama theksoi se ...