Kategori: Roze

Proportion
xhensila nako13 orë

Këngëtarja e njohur shqiptare rezulton pozitive me COVID-19, reagon e revoltuar: Ju lutem mos e fshihni qe jeni me virus

Me anë të një njoftimi në rrjetet sociale këngëtarja e njohur, Adelina Thaçi, ka konfirmuar se ka dalë pozitive në ...

Proportion
xhensila nako14 orë

Ditë zie për Rudina Dembacajn, babai i saj ndërron jetë: “Më thave shpirtin”

Ditë zie për Rudina Dembacajn. Nga rrjetet sociale, aktorja ka bërë me dije se ka humbur babain e saj. Kujtojmë ...

Proportion
xhensila nako15 orë

“Nuk do ta harroj derisa të vdes”, gazetarja tregon momentin kur takoi hajdutin e shtëpive në Itali

Gazetarja Dasara Karaiskaj ka deklaruar se përpara shtatë vitesh bënte realisht atë çfarë donte në ekran.E ftuar në emisionin “ABC ...

Proportion
xhensila nako18 orë

“Virusi vret njerëz”, mesazhi i aktorit Tom Hanks pasi fitoi betejën me COVID-19: Bëni pjesën tuaj në parandalimin e tij

Aktori Tom Hanks u infektua nga COVID-19, por fatmirësisht arriti ta mundte me sukses. Pas kësaj sfide që ai kaloi, ...

Proportion
xhensila nako2 ditë

Kapet me armë pa leje, Gjykata dënon reperin e njohur Gjiko

Gjykata Themelore në Pejë e ka dënuar me 400 euro gjobë, të akuzuarin për armëmbajtje pa leje, Asdren Gjikolli, i ...

Proportion
xhensila nako3 ditë

Mosha s’para tregohet, por Rozana Radi na e tha vetë sa vjeç mbushi sot!

Thonë se është e pahijshme të pyesësh femrat për moshën, por duket se pavarësisht kalimit të viteve këngëtarja Rozana Radi ...

Proportion
xhensila nako3 ditë

Një tjetër bashkëpunim mes tyre! Xhensila Myrtezaj nxjerr foton me këngëtarin e njohur dhe zbulon detajet për këngën e re

Gjatë kësaj vere pritet të publikohen shumë produksione të reja muzikore. Artistët kanë paralajmëruar produksionet e tyre muzikore, disa prej ...

Proportion
xhensila nako3 ditë

“Mbretëreshë”, befason Albi Nako, i bën dedikimin e papritur ish-bashkëshortes

Klaudia Pepa mori pjesë në videoklipin e Giulia Luzi dhe Samuel Storm, “ Mon Amour”, ku shkëlqeu me prezencën e ...

Proportion
xhensila nako3 ditë

Adrola Dushi celebron lidhjen me politikanin në festën e 27-vjetorit, si ia ruajtën miqtë sekretin duke mos nxjerrë në skenë të dashurin

Adrola Dushi festoi pak ditë më parë ditëlindjen në Dhërmi, ku gjatë festës luksoze të ftuarit u kujdesën që të ...

Proportion
Hapur Portal4 ditë

Ikona e ekranit italian e ‘tmerruar’ nga COVID-19, ka bërë 6 teste për koronavirus

Ikona e ekranit italian Maria De Filippi në një intervitë në intervistë për revistën e njohur “Oggi” ka deklaruar se ...

Proportion
xhensila nako5 ditë

Ditëlindja e trishtë e Rudina Dembacajt: Sot do jem tek dera e spitalit duke të thënë se të dua

Moderatorja Rudina Dembacaj sot feston ditëlindjen. Por kjo nuk është një ditë e gëzuar për të. Moderatorja ka treguar se ...

Proportion
xhensila nako5 ditë

Dua Lipa intervistë për Elle: Në Kosovë nuk mund të bëja muzikë ashtu siç dëshiroja

Artistja shqiptare Dua Lipa, së fundi është bërë pjesë e revistës “ELLE”. 24 vjeçarja ka dhënë një intervistë për revistën, ...