Kategori: Open

Proportion
olsi1 javë

Bollino polemika me Ngjelën në Open: VOA nuk e përktheu 339, avokati: Avash, nuk është Zëri i Popullit

Carlo Bollino, botuesi i Report TV ka pasur një polemikë me avokatin Spartak Ngjela në emisionin Open të Eni Vasilit, ...

Proportion
olsi1 javë

Braçe nxjerr emrin e prokurorit në Open: Ja kush i shiti përgjimet

Vazhdojnë e rritet tensioni në emisionin Open ku i ftuari kryesor Zv.kryeministri Erion Braçe deklaroi edhe emrin e prokurorit që ...

Proportion
olsi1 javë

Zv/kryeministri ngre tonet në Open dhe sulmon prokurorët: Prodhuan CD shtesë për dosjen “Dako”

Erion Braçe numëri dy i qeverisë shqiptare ka ngritur tonet dhe ka sulmuar prokurorët në emisionin Open të Eni Vasilit. ...

Proportion
olsi1 javë

Erion Braçe në Open: 339 u përdor nga prokurorët për biznes, të hetohen të gjithë

Zv.kryeministri Erion Braçe, deklaroi në emisionin Open të Eni Vasilit se përgjimet e publikuara janë punë e përditshme të Prokurorisë ...

Proportion
Hapur Portal1 javë

Sonte ne Open me Eni Vasilin  /Saga e përgjimeve

Programi `Open ` I gazetares Eni Vasili vjen edhe sonte për  teleshikuesit e Top Channel  në orën 21.00, live dhe ...

Proportion
olsi2 javë

Alfred Peza në Open: Dhuna nxitet nga Basha, protesta vetëm partiake

Alfred Peza, sekretari për mediat në Partinë Socialiste deklaroi në emisionin Open se dhuna në protestën e PD-së është nxitur ...

Proportion
olsi2 javë

Spiropali përplaset me Kadillin në Open: s’ikën Rama, do ta rrëzojmë

Elisa Spiropali dhe Fatbardh Kadilli janë përplasur ashpër në emisionin Open të Eni Vasilit për çështjen e zgjidhjes politike në ...

Proportion
olsi2 javë

Agron Duka në Open: Nëse qeveria nuk reflekton do të ketë destabilitet

Kryetari i Partisë Agrare Ambjentaliste, Agron Duka, duke komentuar në emisionin Open të Eni Vasilit, mbi deklaratën finale të Lulzim ...

Proportion
olsi2 javë

Petro Koçi në Open: Shkojmë në zgjedhje, duke respektuar vendimin e PD

Zv.ministri i Mbrojtjes dhe zekretar i PS-së për koalicionin, Petro Koçi ka deklaruar në emisionin Open se mazhoranca po shkon ...

Proportion
olsi2 javë

Peza në Open citon ndërkombëtarët: Dënuan menjëherë dhunën e PD-së

Alfred Peza, Sekretari për median në Partinë Socialiste deklaroi në emisionin Open të Eni Vasilit se deklaratat që nuk ka ...

Proportion
olsi2 javë

Abilekaj në Open: Opozita nuk ka qëndrim zyrtar për dhunë, qeveria sulmoi PD

Enton Abilekaj drejtuesi i Dosja.al në emisionin Open të Eni Vasilit deklaroi se rasti i rrahjes në protestë dhe mjetet ...

Proportion
olsi2 javë

Elisa Spiropali në Open: Berisha dhe Basha kërkojnë viktima në protestë

Ministrja Elisa Spiropali ka bërë një deklaratë të fortë në emisionin Open të Eni Vasilit në Top Channel. Spiropali deklaroi ...