Kategori: Open

Proportion
olsi1 muaj

Abilekaj në Open: Ja kush duhet të largohet për të zgjidhur krizën

Gazetari Enton Abilekaj deklaroi në emisionin Open të Eni Vasilit se ka një mënyrë për të zgjidhur këtë krizë dhe ...

Proportion
olsi1 muaj

Kadilli në Open: Tentativa për shkarkim të Presidentit? Rama nuk duron as mizat që e bedisin…

Drejtuesi i PD-së, Fatbardh Kadilli deklaroi në Open se tentativa për të shkarkuar Presidentin e Republikës është një invazion politik ...

Proportion
olsi1 muaj

Drejtuesi i PD tregon në Open strategjinë e opozitës: kemi reflektuar…

Fatbardh Kadilli, anëtari i kryesisë së PD-së, duke diskutuar mbi strategjinë e opozitës në emisionin Open të Eni Vasilit tha ...

Proportion
olsi1 muaj

Përplasje Mazniku-Kadilli në Open: Slogani i protestës së PD-së, nga Rama-ik në Basha-rri! A jeni në terezi ju?!

Pasi ka përfunduar protesta e PD-së në studion e Open ka nisur një analizë dhe debat që ka provokuar edhe ...

Proportion
olsi1 muaj

Sali Berisha në Open: Ndërkombëtarët i kërkuan Ramës të shtyjë zgjedhjet, kryengritja do vazhdojë

Ish-Kryeministri Sali Berisha, deklaroi në një lidhje direkte me emisionin Open se kryengritja do të vazhdojë pasi Edi Rama po ...

Proportion
olsi1 muaj

Alban Dudushi lexon protestën e opozitës në Open: Pashë një ndryshim në diskursin e Bashës

Gazetari Alban Dudushi deklaroi në emisionin Open të Eni Vasilit se në leximin e protestës së opozitës kishte një ndryshim ...

Proportion
olsi1 muaj

Arbjan Mazniku në Open: Ja ku reflektoi Lulzim Basha pas 30 qershorit

Arbjan Mazniku, nënkryetari i Bashkisë së Tiranës, Arbjan Mazniku deklaroin në emisionin Open të Eni Vasilit se nga fjalimi i ...

Proportion
olsi1 muaj

Abilekaj në Open: E ardhmja e aksionit politik të opozitës

Enton Abilekaj deklaroi në emisionin Open të Eni Vasilit se 30 qershori ishte një afat që të dy palët të ...

Proportion
olsi2 muaj

Barsoleta e Topit për politikën shqiptare që mbylli puntatën e Open

Ish-Presidenti i Republikës, Bamir Topi, duke folur në fund të emisionit Open e ka mbyllur atë me anë të një ...

Proportion
olsi2 muaj

Ish-kreu i shtetit në Open: Ja receta për zgjidhjen e krizës!

Ish-Presidenti i Republikës Bamir Topi ka dhënë në emisionin Open një recetë për zgjidhjen e krizës. Sipas Topit, duhet kryer ...

Proportion
olsi2 muaj

Alfred Peza tregon “hilen” në Open: Ja përse u hap reforma në drejtësi pas 30 qershorit

Sekretari për mediat në Partinë Socialiste, Alfred Peza, ka deklaruar në Open se pikërisht në momentin kur duhej të bëhej ...

Proportion
olsi2 muaj

Drejtuesi i PD-së “këshillon” Metën live në Open: Parlamenti duhet të shpërndahet!

Sekretari për çështjet ligjore në Partinë Demokratike, Çlirim Gjata, duke folur në panelin e emisionit Open të Eni Vasilit, ka ...