.

Tragjike në Kavajë, burri i jep fund jetës. Gjendet i varur në banesë

Një 84-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur në banesën e tij. Ngjarja ndodhi sot rreth orës 09:50, në lagjen Nr.5, tek rruga e “Ferrave” në Kavajë.
Burime zyrtare nga policia bënë me dije se shtetasi me inicialet Sh.S., është gjetur pa shenja jete.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.