Kategori: Te Gjitha

Proportion
xhensila nako53 sekonda

Vrau me thikë vjehrrën/ Nusja për 6 orë fshehu krimin në banesë. Bashkëshorti e zbuloi dhe njoftoi policinë

Të tjera detaje dalin në dritë nga vrasja në Maqellarë, ku një 44-vjeçare qëlloi për vdekje me thikë vjehrrën e ...

Proportion
xhensila nako15 minuta

Zgjedhjet, kryesuesja e vëzhguesve të ODIHR, Urszula Gaçek takim 45 minuta me Ramën në selinë e PS

Kryesuesja e vëzhguesve të ODIHR për zgjedhjet parlamentare të 25 prillit Urszula Gaçek ka zhvilluar sot një takim me kryeministrin ...

Proportion
xhensila nako43 minuta

Manastirliu ndjek vaksinimin në sheshin ‘Skëndërbej’: Nga e hëna nis për moshat +60 vjeç me sëmundje kronike, regjistrohuni te mjeku i familjes

Në Ditën Botërore të Shëndetit, Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu ishte ne Qendrën e re Shëndetësore të ...

Proportion
xhensila nako1 orë

Detaje/ Cilat janë tre grupet kriminale që prisnin 143 kg kokainë në Tiranë, si kaloi pa kontroll në Itali

Detaje të reja zbulohen nga operacioni i drogës në portin e Durrës ku u sekuestruan 143 kg kokainë. Policia kishte ...

Proportion
xhensila nako1 orë

“Kryevepra e babëzisë”, Meta poston fotot nga rruga e prishur në Borsh

Presidenti Ilir Meta ka postuar disa foto nga rruga e prishur në Borsh. Përmes një mesazhi në ‘Facebook’, kreu i ...

Proportion
xhensila nako1 orë

Basha me gratë në Burrel: Do të paguheni njësoj si burrat! Do mbështesim çiftet e reja me kredi të buta

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka bashkëbiseduar me gra të Burrelit për problemet që përballen sot në qytetin e ...

Proportion
xhensila nako1 orë

Presidenti Meta poston foton nga Saranda dhe uron qytetarët: Një të diel relaksuese

Presidenti Ilir Meta shfaqet këtë ditë të diel në qytetin e Sarandës. Përmes një postimi në ‘Facebook’ kreu i shtetit, ...

Proportion
xhensila nako1 orë

Ambasada amerikane thirrje shqiptarëve: Duam burra e gra me prejardhje profesionale

Ambasada amerikanëe me anë të një postimi në rrjetet sociale i bënë thirrje shqiptarëve që të aplikojnë për tu bërë ...

Proportion
xhensila nako1 orë

Tritan Kalo jep detaje për situatën në spitale, 3 këshilla për të mposhtur covid dhe mesazhi për vaksinat

Mjeku i njohur Tritan Kalo e ka nisur ditën me një mesazh pozitiv për qyetetarët, ndërsa ka dhënë informacion edhe ...

Proportion
xhensila nako2 orë

“Njëqind dështimet e Ramës”, Basha: Banka për Zhvillim Rural një tjetër premtim i pambajtur

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është ndalur tek një tjetër ‘dështim’ i kryeministrit Edi Rama, 13 ditë pas zgjedhjeve.Përmes ...

Proportion
xhensila nako2 orë

Përfshihet nga zjarri një garazh në kryeqytet, banorët dhe zjarrfikëset në ‘luftë’ me flakët

Garazhi i një pallati në kryeqytet është përfshirë nga flakët. Ngjarja ndodhi rreth orës 07:30, në rrugën “Fadil Deliu” në ...

Proportion
xhensila nako12 orë

Shpërthejnë dy granata dore në Prishtinë, policia jep detajet

Policia e Kosovës ka bllokuar zonën rreth një hoteli , pasi dyshohet se në afërsi të tij janë hedhur dy ...