.

FOTO/Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha shfaqen më të dashuruar se kurrë


Këngëtarja dhe biznesmenia e njohur Rezarta Shkurta është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo publikon herë pas here foto, jo vetëm nga projektet fotografike që realizon, por edhe nga jeta personale.

Së fundmi, Rezarta ka postuar një foto ku shfaqet dorë për dore me bashkëshortin e saj, Ermal Hoxha, nipi i dikatorit Enver Hoxha.

Ata ndodhen në një rrugë, të veshur sportiv dhe më të dashuruar se kurrë.

Kujtojmë që çifti kanë kaluar shumë sfida në dashurinë e tyre, pasi Hoxha qendroi 3 vite në burg sepse ishte i përfshirë në laboratorin e drogës në Xibrakë.