.

Pyetja e gazetarit e vë në siklet, Bleona Qereti habit me reagimin

Ashtu si gjithë kasti i aktorëve të ‘Falco’, edhe Bleona Qereti ishte e pranishme në premierën e filmit.
Bleona nuk i shpëtoi dot gazetarëve dhe fotove të shumta me fansat e saj, por duket se një nga pyetjet e vuri në siklet.
Ndonëse njihet për natyrën e saj pa komplekse dhe të drejtpërdrejtë, ajo nuk ka preferuar t’i përgjigjet gazetarit Ronaldo Sharka.
Disa kohë më parë bëri bujë një video e këngëtares, e cila tregonte se si ngrinte vezët deri në momentin që do zgjedhë të bëhet nënë dhe pyetja ishte pikërisht për këtë veprim.Këngëtarja na ka befasuar me reagimin e saj pasi ka preferuar të largohet pa dhënë një përgjigje/Hapur.al