.

CR7 me partneren para ndeshjes, nuk i kishim parë kurrë kështu! (FOTO)


Georgina Rodriguez jemi mësuar ta shohim shpesh herë të kuruar në daljet e saj publike.

Por një ditë para ndeshjes Inter-Juventus në “San Siro”, bukuroshja 25 vjeçare është fotografuar në krahët e partnerit të saj, Cristiano Ronaldo, më “sportive” se kurrë.

Ish-shitësja e butikut, pa grim dhe me tuta, po dilte nga një kishë në Turin, ndërkohë që ishte e shoqëruar nga futbollisti i famshëm.