.

Rike Roçi poston foton, ja çfarë i shkruan shefi i kompanisë ‘Guess’

 

Ish-banorja e ‘Big Brother’ ka postuar në rrjetin social ‘Instagram’ një foto që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve. Rike Roçi pozoi krejtësisht pa ‘make-up’.


Ajo që tërhoqi vëmendjen ishte komenti i një prej emrave më të rendësishëm të modës. Paul Marciano, drejtori ekzekutiv i njërës prej firmave më të mëdha të modës në botë “Guess” e ka cilësuar Riken si një bukuri naturale.

“Bukuri natyrale” shkruan ai shoqëruar me një trëndafil dhe zemra.