.

FOTO/ Mbushi 33 vjeç /Po ku e festoi ditëlindjen Ledri Vula?!

Urime pa fund për reperin e njohur Ledri Vula i cili ditën e djeshme festoi 33 vjetorin e lindjes.Por reperi ndryshe nga vitet e tjera ai e festoi ditëlindjen në punë pasi ishte i thirrur në një nga klubet në Prishtinës.Por edhe pse në punë ai është suprizuar nga miqtë e tij.

Clubi ku Ledri performoi kishte përgatitur një dhuratë për të, shishet të gjitha mbanin emrin e reperit dhe madje në skenë së bashku me të u ngjit të performonte edhe reperja Tayna dhe Lumi B të cilët ndezën atmosferën.

Ledri shfaqej shumë i lumtur teksa ishte i rrethuar nga fansat, të cilët këndonin çdo këngë të tij.