.

Lady Gaga shtatzënë me Bradley Cooper?


Lady Gaga mendohet se është arsyeja e ndarjes së Bradley Cooper dhe Irina Shayk. Por mediat rozë tani raportojnë se këngëtarja është shtatzënë me regjisorin.
Që kur filluan bashkëpunimin për filmin A Star Is Born, Gaga dhe Bradley kanë qenë të lidhur romantikisht.

Nuk dihet ende se sa të sakta janë informacionet, por Gaga raportohet se po mban të fshehtë shtatzëninë me Bradley.

Të dy kanë insistuar se janë vetëm miq, megjithatë spekulimet u nxitën akoma më shumë kur Gaga dhe Gaga dhe Cooper i dhanë fund lidhjeve afatgjata me partnerët e tyre mnjëherë pas Oskar.

Gjithashtu thashethemet u përforcuan pasi këngëtarja dhe regjisori do luajnë sërish së bashku film në Guardians of the Galaxy, Volume 3.