.

Irritohet zyrtari i lartë i PD në Open: Nuk do të ketë dhunë, Bylykbashi figurë lokale!

Fatbard Kadilli, anëtari i kryesisë së PD-së nuk i ka mbajtur nervat në Open, ndërsa po diskutohej deklarata e Aurel Bylykbashit, i cili deklaroi se le të ketë luftë civile e vëllavrasëse.

Kadilli ka akuzuar gazetarët në studio se po e tepronin më shumë se ç;duhet pasi Bylykbashi është vetëm një figurë lokale. “Nuk do të ketë dhunë dhe përplasje më 30 qershor”, tha Kadilli.

Hapur.al