.

Nga burgu, Stresi mesazh të fortë për Bashën dhe të atin.Ja fotoja që publikon

Reperi i njohur për publikun shqiptar, Stresi, i cili prej disa muajsh ndodhet në paraburgim, nuk ka harruar të urojë për ditëlindje të atin dhe kreun e PD, Lulzim Bashën.

Ai ka postuar një foto teksa shfaqet në njërën anë i ati, Sali Lushaj, dhe në anën tjetër Lulzim Basha, duke i uruar për përvjetorin e lindjes, që e kanë sot.
Arkimed Lushaj i ka dhënë dhe një mesazh të fortë kreut të opozitës jashtëparlamentare, duke i thënë që të mos dorëzohet.