.

Tronditet Vlora/ Të shtëna me armë zjarri, ka të plagosur

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Kotë të Vlorës, ku ka mbetur i plagosur rëndë një person.

Mësohet se ai ka marrë një plumb në gjoks, dhe se ndodhet në gjendje të rëndë në spital.
Ende nuk dihen motivet e kësaj ngjarjeje, ndërsa policia ndodhet në vendngjarje.