.

Sic nuk e keni pare me pare,Ami publikon foto me bikini


Amarda Toska është një ndër vajzat më pëlqyera të showbiz-t shqiptar.

Ajo komentohet shumë për raportin që ka me bashkëshortin, Ermal Mamaqin.

Së fundmi, çifti kanë nisur pushimet dhe ndodhen prej disa ditësh në Belek të Turqisë.

Mirëpo, ajo që ra në sy të të gjithëve në Insagramin e Amit janë fotot e publikuara me bikini, pasi bukuroshja është shumë e rezervuar.

Edhe këtë herë, moderatorja ka zgjedhur një pozicion sa më të ‘fshehtë’, me pamje nga lart.