.

Janë ndarë? Pas pushimeve me Albi Nakon, Alba Hoxha bën postimin befasues dhe e fshin menjëherë

Albi Nako dhe balerina Alba Hoxha prej muajsh po përfliten për një lidhje dashurie, madje pak kohë më parë qarkulluan lajmet se ata janë drejt fejesës.
Mirëpo duket se asnjëri prej të dyve nuk ka ndërmend ta pranojë edhe pse faktet tregojnë të kundërtën.

Ditën e djeshme lajmi se ata ishin bashkë me pushime dimërore bëri mjaft bujë dhe sot Alba ka vendosur të reagojë përmes një postimi në Instagram.

“Vajzat beqare janë më të lumturat” – shkruante ajo në Instastory-n që shumë shpejt u fshi nga profili i saj.

Mesa duket balerina ka dashur të mohojë lidhjen me Albin ose ndoshta janë ndarë para se ta  bënin lidhjen publike.