.

Gazetari ‘thumbon’ Ramën: Kryeministri si qentë e lagjes, kush kalon i gjuan me shqelm… ke frikë të hapësh Facebook-un

Gazetari Andi Bejtja përmes një statusi në Facebook ka ‘thumbuar’ ashpër kryeministrin Edi Rama duke e krahasuar me qentë e rrugës.

Bejtja shkruan se Edi Rama është bërë aq i bezdisshëm me daljet e tij sa edhe qentë e rrugës, aq sa çdokush që kalon në lagje ju gjuan me shkelm për t’i larguar.

 

Ja postimi i Bejtjes:

Kam respekt per cdo lloj qeni te cfaredo lloj race te jete, dhe kjo qe do them e di qe nuk eshte humane dhe nuk ka te bej me botkuptimin tim po fatkeqesisht nuk gjej menyre tjeter per ta shprehur me mire; ke frike me hap Facebook se eshte bere Kryeministri si qente e lagjes: kush kalo i gju me shqelm…Si u shkri gjithe ajo keshtjelle propagande sa hap e mbyll syte…