.

Morena provokon nga shtrati, ja fotoja që publikon

Modelja dhe këngëtarja, Morena Taraku është njëra nga femrat më të ndjekura në rrjetet sociale.

Ditën e djeshme ka befuasuar me postimin e fundit kur u shpreh se ishte e zhgënjyer nga dashuria, ndërsa sot ajo publikoi një foto të zjarrtë nga shtrati, përshkrimi i së cilës tërhoqi vëmendjen e publikut.

“Për ty”, shkruan ajo teksa shfaqet kuq e zi, pamja e së cilës është e mahnitshme.

View this post on Instagram

Per ty 💋

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on