.

Foto/ Ja si janë veshur këngëtarët, prezantueset dhe juria e “Kënga Magjike”

Ka filluar mbrëmjen e sotme gjysmëfinalja e parë e spektaklit “Kënga Magjike” i cili mban këtë vit edicionin e 20. Një garë e fortë dhe plot surpriza do të jetë mes këngëtarëve “big” dhe artistëve të rinj. Në krah të Ardit Gjebreas prezantojnë Bora Zemani dhe Klaudia Pepa.

Array
(
  [ids] => 121371,121372,121373,121374,121375,121376,121377,121378,121379,121380,121381
  [src] => Array
    (
    )

)