.

Foto/ Kajani mbush 1-muaj, ja si e festojnë Erioni dhe Ajola ditëlindjen e vogëlushit

Një muaj më parë Ajola Xoxa dhe Erion Veliaj janë bërë prindër për herë të parë me vogëlushin Kajan.

Ata kanë festuar 1-mujorin e të voglit dhe torta që kanë zgjedhur për të ka qenë mjaft e bukur, e bardhë dhe me ëngjëj.

Gjithashtu Ajola ka publikuar një tjetër foto në rrjete sociale ku shfaqet disa ditë përpara se të vinte në jetë Kajani.