.

Xhensila dhe Besi para disa vitesh, ja si dukeshin kur sapo ishin njohur

 

 

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë një nga çiftet më të dashur për publikun.

Tashmë ata janë bërë prindër të një vogëlusheje me emrin Ajka.

Së fundmi  në rrjet po qarkullojnë disa foto të shumë viteve më parë, ku Besi dhe Xhensila shihen në fillimet e njohjes së tyre.

Vitet ikin shpejt por çifti duken gjithmonë të lumtur krah njëri tjetrit.