.

VIDEO/ Takimi me artistët, të rinjtë e PD-së qëllojnë me vezë Veliajn

Ashtu sikurse ishte njoftuar, ka nisur takimi mes kreut të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj dhe artistëve.

Para nisjes së takimit ka ndodhur një incident. Të rinjtë e PD-së kanë qëlluar me vezë Erion Veliajn në shenjë proteste kundër prishjes së Teatrit Kombëtar në favor të ngritjes së kullave.

Te rinjte e PD qellojne me veze Veliajn on Vidnews.