Kategori: Te Gjitha

Proportion
Hapur Portal3 vjet

Momente pikante/Basha akuza qeverisë nga foltorja e Kuvendit, shikoni reagimin e kryeministri(Foto)

Njëherë serioz, më pas një shtriqje gjymtyrësh, por nuk mungojnë as të qeshurat. Këto janë disa nga reagimet e kryeministrit ...

Proportion
Hapur Portal3 vjet

“Jeruzalemi”, justifikohet Bushati: 4 arsyet e qëndrimit të Shqipërisë. Ja si u votua në kohën e Berishës dhe Metës

Gjatë seancës së sotme të Kuvendit, Ministri për Europën dhe Punët e Jashtme, Ditmir Bushati Ditmir Bushati tha se janë ...

Proportion
Hapur Portal3 vjet

Si nëpër filma, policia e Dubait udhëton me motor fluturues.Shikoni videon

Jo vetëm në filmat fantastico-shkencor mund të shohim mjete fluturuese, por edhe në Dubai. Për misionet më të vështira policia ...

Proportion
Hapur Portal3 vjet

Çfarë po shohin ministrat Bushati dhe Mesi te kryeministri Rama?

Ashtu siç ishte parashikuar, kuvendi ka nisur me interpelancë. I pari që mori fjalën ishte kreu i Kuvendit, Gramoz Ruçi, ...

Proportion
Hapur Portal3 vjet

Thellohet skandali/Shkelja e dyfishtë me HEC-et në Osum, leja e parregullt

Thellohet skandali i koncesionit të fshehtë për dy hidrocentrale mbi një zonë të mbrojtur si “Monument Natyre” në Kanionet e ...

Proportion
Hapur Portal3 vjet

Policia nuk i mori seriozisht 3 denoncimet, 27-vjeçari masakron 75 herë me thikë studenten në mes të rrugës

Një vrasje makabre ka tronditur pak ditë më parë Anglinë, pasi një 27-vjeçar masakroi për vdekje të dashurën e tij ...

Proportion
Hapur Portal3 vjet

Izet Haxhia thyen heshtjen: “Në djall vaftë ekstradimi, rroftë dashuria”. Çfarë po paralajmëron?!

Në një kohë kur Gjykata turke mori dje vendimin për ekstradimin e tij në Shqipëri, ish-truproja e Sali Berishës, Izet ...

Proportion
Hapur Portal3 vjet

Reagimi i Ilir Metës pas deklaratave të Presidentit grek: Nuk i përgjigjen partneritetit, të ruajmë…

Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta ka dhënë një intervistë ku ka reaguar për deklaratat e Presidentit të Greqisë, Prokopis Pavlopulos ...

Proportion
Hapur Portal3 vjet

Detajet e operacionit në Elbasan, çfarë iu gjet 5 të arrestuarve nga Pogradeci e Gramshi

Policia e Shtetit ka goditur një grup i strukturuar kriminal duke arrestuar 5 persona, sekuestruar lëndë plasëse, lëndë narkotike, municione ...

Proportion
Hapur Portal3 vjet

Deputeti Alibeaj akuza ministres së drejtësisë: Në burgun 313 ka një qeli bosh për ty

Partia Demokratike thirri në një interpelancë ministren e Drejtësisë, Etilda Gjonaj lidhur me firmën që ajo ka hedhur për të ...

Proportion
Hapur Portal3 vjet

Kur do të ndërpriten reshjet e shiut? Njihuni me parashikimin e motit sot dhe nesër

Gadishulli i Ballkanit do të ndikohet nga qarkullimi i masave ajrore të paqëndrueshme të cilat do të kushtëzojnë ditën e ...

Proportion
Hapur Portal3 vjet

Operacioni “Forca e Ligjit”, dalin emrat e 5 të arrestuarve në Elbasan

Në kuadër të operacionit “Forca e Ligjit janë zbuluar emrat e 5 personave të arrestuar në Elbasan. Sipas të dhënave ...