Kategori: Te Gjitha

Proportion
olsi18 orë

Anila Hoxha në Open: Tërmeti ka shkatërruar shtëpinë e Arta Markut

  Mbrëmë gazetarja Anila Hoxha bëri një lidhje live në Open në Top Channel ku foli për hetimet që po ...

Proportion
xhensila nako18 orë

“S’kemi detyruar askënd të japë lekë nga rroga”, Vokshi i kthehet Ramës: Mashtron, ja urdhri për Policinë

Pas deklaratës së kryeministrit Edi Rama se administratës nuk do t’i mbahet nga rroga asnjë lekë për të shkuar për ...

Proportion
xhensila nako18 orë

“Anita Jella mes 2 tërmetesh”, Anila Hoxha për “Open”: Shtëpisë së kryeprokurores së Durrësit i është vënë shiriti (Video)

Në një lidhje të drejtëpërdrejtë për emisionin “Open”, gazetarja Anila Hoxha, e gjendur në lagjen numër 5 të qytetit të ...

Proportion
xhensila nako18 orë

Ministeriali në Bratislavë, Cakaj: Shqipëria merr zyrtarisht Kryesinë e OSBE-së

Sot Shqipëria merr stafetën e drejtimit të Organizatës. Lajmin e ka bërë me dije Ministri Cakaj nëpërmjet një postimi në ...

Proportion
xhensila nako18 orë

I dënuar me 5 vite burg për tentativë vrasje në Itali, arrestohet 35-vjeçari nga Vlora

Policia e Vlorës ka arrestuar një 35-vjeçar të shpallur në kërkim nga drejtësia italiane, pasi ishte dënuar me 5 vite ...

Proportion
xhensila nako19 orë

I kërkuar për krim të organizuar e drogë, kapet 56-vjeçari në Fier. Arrestohet dhe i biri

Policia e Fierit ka finalizuar operacionin e koduar “Rrjeta” duke arrestuar një 56-vjeçar të shpallur në kërkim nga autoritetet e ...

Proportion
xhensila nako19 orë

Tërmeti i dëmtoi shtëpinë në Tiranë, Arta Marku pasi i dorëzoi stafetën Olsian Çelës bën lëvizjen e menjëhershme

Ish-kryeprokurorja Arta Marku i dorëzoi sot detyrën si Prokuror i Përgjithshëm Olsian Çelës, të cilin dikur e ka pasur edhe ...

Proportion
xhensila nako19 orë

Dëmet nga tërmeti, kryeprokurori i ri Olsian Çela: Njerëzit presin që drejtësia të vihet në vend

Një ditë pas betimit nga Kuvendi i Shqipërisë, Olsian Çela ka marrë sot detyrën e Prokurorit të Përgjithshëm. Në fjalimin ...

Proportion
xhensila nako19 orë

Debate në Komisionin e Integrimit/ Revoltohet Rudina Hajdari,braktis mbledhjen me…

Mbledhja e sotme e Komisionit Parlamentar të Integrimit ka filluar me debate të forta. Shkak për këtë është bërë vonesa ...

Proportion
xhensila nako19 orë

“E nisëm me probleme”, batuta e kryeprokurorit të ri gjatë prezantimit: Tani hyjmë në një fazë të re

Kryeprokurori i ri i Përgjithshëm, Olsian Çela, u prezantua sot në prokurorin e përgjithshme dhe mori detyrën nga paraardhsja e ...

Proportion
xhensila nako20 orë

Sekuestrohen pasuri me vlerë 500 mijë euro. Dyshohen të ardhura nga akriviteti kriminal

Policia e Shtetit bën të ditur se është vendosur sekuestro mbi disa pasuri me vlerë 500 mijë euro në Vlorë ...

Proportion
xhensila nako20 orë

Pasi ndihmoi dy familje të prekura nga tërmeti, Bebe Rexha jep lajmin që do donin ta dëgjonin të gjithë

Bebe Rexha vizitoi dy ditë më parë Shqipërinë pas tërmetit të 26 nëntorit në vendin tonë, ku mbetën të vdekur ...