Kategori: Te Gjitha

Proportion
xhensila nako2 vjet

U arrestua dje për llogari të Italisë, Gjykata liron sot gruan e Mirit të Xhikës

Një ditë pas arrestimit të Manjola Priftit, bashkëshortja e Fatmir Ramës, i njohur ndryshe edhe si Miri i Xhikes, është ...

Proportion
xhensila nako2 vjet

‘Kam me të mbyt me puthje’, Luana shpërthen nga dashuria (Foto)

Moderatorja e njohur e TCH Luana Vjollca është bërë nostalgjike ditën e sotme teksa ka publikuar foton e radhës në ...

Proportion
elidiana saraci2 vjet

Deklarata e fortë e ish-punonjëses së NASA-s: Kam parë njerëz të ecin në Mars (Rrëfimi)

Ajo thotë se kur ka parë burrat që ecnin në mars ka qenë duke shkarkuar telemetri nga sonda Viking, e ...

Proportion
xhensila nako2 vjet

Deputeti demokrat thumbon Fleckenstein: Si mund të përfundosh atje ku t’i hedhin çelësat në det

Deklarata e eurodeputetit Knut Fleckenstein kundër protestës së opozitës me bllokimin e rrugëve është komentuar gjërësisht. Deputeti demokrat Luçiano Boçi ...

Proportion
elidiana saraci2 vjet

Ambasadori britanik kundër protestave të dhunshme: Protestoni, por…

Teksa ishte pjesëmarrës në konferencën e organizuar në Shkodër për krimin e organizuar dhe trafikun e drogës, ambasadori i Britanisë ...

Proportion
elidiana saraci2 vjet

Provokon Kosova/ I jep azil gylenistit që po kërkohet nga Turqia

Rreth 5 muaj pasi kishte paraqitur kërkesën e tij për azil, të kërkuarit për t’u ekstraduar në Republikën e Turqisë, ...

Proportion
xhensila nako2 vjet

Pas Donald Lu, imami i Shkodrës flet për LGBT: Kanë mbështetjen e shejtanit .E kemi për nder të…

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Lu, ka paralajmëruar deputetët që të bëjnë kujdes lidhur me deklaratat ndaj ...

Proportion
elidiana saraci2 vjet

Rekordi i ri i euros, ja deri ku do shkojë

Monedha e përbashkët ka hyrë në një trajektore rënëse, duke humbur dhe fitimet që mori dy javë më parë. Sipas ...

Proportion
xhensila nako2 vjet

10-vjeçarja Ema letër Veliajt: Ndërtimi i kullës, çmenduri! Jemi bërë si Amerika me…

Ndryshe nga herët e tjera kryetarit të Bashkisë Erion Veliaj i është dërguar një letër nga një fëmijë 10 vjeçar ...

Proportion
elidiana saraci2 vjet

Itali/ 18-vjeçari shqiptar kapet me 1.3 ton marijuanë, habit policinë me vendin ku e kishte fshehur

Një 18-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane, pasi u kap me rreth 1.3 ton marijuanë. Gjatë një ...

Proportion
xhensila nako2 vjet

Pamje tronditëse/Lufta për jetë a vdekje, nëna që u operua 8 herë kërkon ndihmë: Ju lutem…

Xhenuina Berisha, nënë e dy fëmijëve ka sot nevojë për ndihmën e të gjithë shqiptarëve, pasi po lufton për jetë ...

Proportion
elidiana saraci2 vjet

I vrau dhe groposi vëllanë, i riu nga Fieri përballet me vrasësin: Atë ditë që u bë vrasja ky…

Donjet Beqiraj është shumë i ri por arriti të çojë pas hekurave vrasësin e vëllait të tij. Rreth një muaj ...