Kategori: Studio e Hapur

Proportion
Hapur Portal2 ditë

(Video) “Libri i gabimeve” te Sali Berishës dhe alternativa që na ofroi Edi Rama

Nuk është kohë fushate elektorale, as kohe e bilancit të qeverisë, por një moment delikat për mazhorancën pasi ish-ministri i ...

Proportion
Hapur Portal3 ditë

(Video) A do të publikohen video-përgjime të tjera? Ja çfarë thotë Ervin Salianji

Deputeti i PD-së,  Ervin Salianji, tha se Partia Demokratike do te ketë të dhëna të tjera që do të qartësojnë ...

Proportion
Hapur Portal3 ditë

Rrëfimi i dëshmitarit X, Salianji: Si ia lehtësonte policia “punën” vëllait të ministrit Xhafaj

TIRANE– Deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji, ka sqaruar edhe njëherë dëshminë e dhënë nga Albert Veliu, një ish-trafikant i ...

Proportion
Hapur Portal3 ditë

(Video) Deputeti i PD e zbulon: Audio-përgjimin e Agron Xhafajt e ka bërë një gazetar

TIRANË- Përgjimin e Agron Xhafajt e ka bërë një gazetar. Kështu ka deklaruar deputeti i PD-së Ervin Salianji në emisionin “Studio ...

Proportion
Hapur Portal3 ditë

Sonte,`Studio e Hapur`/ E vërteta e audiopërgjimit

Audiopërgjimi ku pretendohet se shfaqet vëllai i ministrit të brendshëm në bisedë për trafik droge, po mban ende të trazuar ...

Proportion
elidiana saraci5 ditë

(Video) Shkarkimi i Hajdarmataj/ Berisha: Rama ka alergji ndaj çdo tropojani

Lidhur me shkarkimin e prokurorit Besim Hajdaramataj nga kreu i prokurorisë së Krimeve të Rënda, ish-kryeministri Berisha i ftuar në ...

Proportion
elidiana saraci5 ditë

Masa ‘arrest shtëpie’ për Tahirin/ Berisha: Produkt i një marrëveshje mes ish-ministrit dhe Ramës në spital

Lidhur me shkarkimin e prokurorit Besim Hajdaramataj nga kreu i prokurorisë së Krimeve të Rënda, ish-kryeministri Berisha i ftuar në ...

Proportion
elidiana saraci5 ditë

Paralajmërimi i fortë i Arjan Çani: Xhafaj largohet, ja kush vjen në vend të tij

Gazetari Arjan Çani i ftuar në ‘Studio e Hapur’ përballë ish-kryeministrit Berisha ka zbuluar një nga ‘skenarët’. Çani paralajmëroi Sali Berishën ...

Proportion
elidiana saraci5 ditë

Tahiri nxorri audiopërgjimin për vëllain e Xhafajt?/ Berisha: Po t’i besojmë Siamirit ka video edhe në…

Ish-kryeministri Berisha i ftuar në ‘Studio e Hapur’ teksa po komentonte audiopërgjimin e publikuar nga PD, ku implikohej vëllai i ...

Proportion
elidiana saraci5 ditë

Berisha komenton deklaratën e Ramës: Thika i fut, por Xhafën nuk e lëshon!

Ish-kryeministri Berisha, njëherazi deputet i Partisë Demokratike i ftuar në studion e emisionit ‘Studio e Hapur’, me gazetaren Eni Vasili ...

Proportion
elidiana saraci5 ditë

Audioppërgjimi i vëllait të Xhafajt/ Deklarata ‘bombë’ e Berishës: Bandat kanë kërcënuar PD!

I ftuar në emisionin ‘Studio e Hapur’ të gazetares Eni Vasili, ish-kryeministri Berisha lëshoi një deklaratë ‘bombë’ teksa tha se ...

Proportion
elidiana saraci5 ditë

Audiopërgjimi doli nga PS?/ Përgjigjet Berisha: “Plumbi në zarf” që Tahiri i dërgoi Ramës ndezi një beteje të egër

I pyetur nëse audiopërgjimi për vëllain e Xhafajt doli nga Partia Socialiste, ish-kryeministra Berisha i ftuar në ‘Studio e Hapur’ ...