Kategori: Studio e Hapur

Proportion
Hapur Portal3 orë

(Video) Eni Vasili flet për konkurrencën me kolegët meshkuj dhe sezonin e Studios së Hapur: Ishte i jashtëzakonshëm dhe me impakt të madh

Gazetarja dhe autorja e programit “Studio e Hapur” rrëfeu në Këndin e Ekselencës të programit “Vila 24” detaje nga karriera ...

Proportion
Hapur Portal3 orë

(Video) Intervistat me Edi Ramen? Eni Vasili: Ja cila është pika e dobët e tij në debat

E ftuar në Këndin e Ekselencës të programit Vila 24 në 24, gazetarja Eni Vasili u pyet për vështirësitë e ...

Proportion
olsi19 orë

84-vjeçarja e mbijetuar në kamp: E vetmja gjë që më mbajti gjallë ishte…

Ashtu si çdo fëmijë e moshës së saj dhe si çdo adoleshent edhe Klara Merlika ( e mbijetuar e disa ...

Proportion
olsi19 orë

E moshuara rrëfen momentin e tmerrshëm: Si e varën për tre ditë gruan që…

84-vjeçarja Klara Merlika ka rrëfyer në emisionin “Studio e Hapur” 45 vitet e saj në internim si dhe peripecitë që ...

Proportion
olsi20 orë

Tragjike/ E mbijetuara e kampeve të internimit rrëfen tmerrin: Ja sa fëmijë vdiqën brenda 48 orëve

E ftuar në emisionin “Studio e Hapur” në News 24 me gazetaren Eni Vasili, e mbijetuara e kampeve të internimit ...

Proportion
olsi20 orë

Historia rrënqethëse e Klarës, mes lotëve kujton vitet e internimit

“Një jetë në kampët e internimit”, kjo është tema e radhës e emisionit “Studio e Hapur” më gazetaren Eni Vasili. ...

Proportion
olsi2 ditë

Sonila Qato deputete? Ministrja e Sipërmarrjes: Mund të them “Po”, por…

E ftuar në emisionin “Studio e Hapur” në News 24 me gazetaren Eni Vasili, ministrja e Shtetit për Mbrojtjen e ...

Proportion
olsi2 ditë

Paralajmërimi i Ramës për shkarkime/ A rrezikohet Sonila Qato? Ja si përgjigjet ministrja

Më herët kryeministri Edi Rama i ka paralajmëruar ministrat e qeverisë duke thënë se nëse do të rezultojnë më të ...

Proportion
olsi2 ditë

Pse hezitojnë të huajt për të investuar në Shqipëri? Ja si përgjigjet ministrja për Mbrojtjen e Sipërmarrjes

Ministrja e Shtetit për Mbrojtjen e Sipërmarrjes Sonila Qato e ftuar në emisionin “Studio e Hapur” me gazetaren Eni Vasili ...

Proportion
olsi2 ditë

“Doing Business 2018”/ Shqipëria humbi 7 vende, Sonila Qato: 2017 vit zgjedhjesh parlamentare, vepronte qeveria teknike

E ftuar në emisionin “Studio e Hapur” në News 24 me gazetaren Eni Vasili, ministrja e Shtetit për Mbrojtjen e ...

Proportion
olsi6 ditë

“Rama iu ka marrë në kontroll”/ Rakipllari ia kthen Nazarkos: Jemi shumë të fuqishëm, nuk…

Të ftuar në emisionin “Studio e Hapur” më gazetaren Eni Vasili, gazetari Robert Rakipllari dhe analisti Mentor Nazarko kanë debatuar ...

Proportion
olsi6 ditë

Nazarko: Rama kontrollon gjithçka, ngjan me Enver Hoxhën, Trump-in dhe…

I ftuar në emisionin “Studio e Hapur” analisti Mentor Nazarko sa i përket epitetit që kryeministri Edi Rama i ka ...