Kategori: Sport

Proportion
Hapur Portal3 javë

“Mos u ul se të bërtet Gjici”, humor nga tribuna për Gjokën. Ja pikantet e sfidës Skënderbeu-Kukësi

  Skënderbeu e pëson pa filluar mirë ndeshja me Kukësin. Nëse për korçarët kjo ishte finalja e sezonit, fati nuk ...

Proportion
Hapur Portal3 javë

Ndizet Partizani-Tirana, kompania e biletave del me njoftim zyrtar!

  Partizani-Tirana është një derbi i zjarrtë jo vetëm në fushën e lojës, por edhe në tribunat e tifozëve, me ...

Proportion
Hapur Portal3 javë

Merret vendimi, ja ku do të s’postohen tifozët e Tiranës në derbi

Gjatë ditës së sotme ka pasur një mbledhje mes delegatit të derbit Partizani-Tirana dhe drejtuesve të dy klubeve. Krahas detyrave ...

Proportion
xhensila nako3 javë

Çmime të “kripura” për finalen e Madridit, ja sa kushton një biletë për sfidën e madhe

Tashmë çifti finalist i Ligës së Kampionëve dihet dhe UEFA ka nisur, të organizojë finalen e 1 qershorit, që do ...

Proportion
xhensila nako3 javë

Barcelona u eleminua, gazetarja bën gafën në kronikë:Do e shohim në finale, eleminoi Liverpulin(Video)

Skuadra e Liverpulit, duke përmbysur rezultatin 3-0 në Barcelonë, shkon në finalen e Ligës së Kampionëve. Djemtë e Klopp fituan ...

Proportion
Hapur Portal3 javë

E zbulojnë anglezët, ja çfarë ka bërë Mesi në dhomat e zhveshjes pas humbjes me Liverpulin

  Barcelona mbrëmjen e djeshme pësoi një humbje, që do ta mbajë mend shumë gjatë dhe që është një njollë ...

Proportion
Hapur Portal3 javë

Kupa e Shqipërisë/ Kukësi-Tirana, finalja e madhe e 2 qershorit

  Do të jetë Kukësi-Tirana finalja e madhe e Kupës së Shqipërisë, që do të përcaktojë dhe fituesin e trofeut ...

Proportion
Hapur Portal3 javë

U shtir si i sëmurë për të ndjekur Totenhem-Ajaks, klubi ndërpret menjëherë kontratën me futbollistin

  Një episod i çuditshëm vjen nga Holanda. Futbollisti i Telstar, që militon në Kategorinë e Parë të Holandës, Hordi ...

Proportion
Hapur Portal3 javë

Liverpul-Barça/ Kush do shkojë në finale? Shaqiri luan titullar…

Sot në mbrëmje në orën 21:00 do të luhet sfida e kthimit mes Liverpulit dhe Barcelonës. “The Red’s” presin në ...

Proportion
Hapur Portal3 javë

Kupa/ Tirana-Luftëtari, klubi bardheblu vendos për tifozët

  Tirana nuk e ka paguar dje gjysmën e mbetur të dënimit që ka marrë për tifozët. Bardheblutë u dënuan ...

Proportion
Hapur Portal3 javë

FOTO/ “Ronaldo shpëtoi Juventusin nga mbijetësa dhe i dha titullin”, e ëma e portugezit bën gafën e madhe

  Një gafë të madhe ka bërë e ëma e Kristiano Ronaldos, Dolores Aveiros, e cila ka publikuar një foto ...

Proportion
Hapur Portal3 javë

“La Repubblica” lëshon bombën: Piontek do largohet nga Milani!

Aventura e Kristof Piontek te Milani mund të përfundojë vetëm pas 6 muajsh qëndrimi. Sipas asaj që publikon “La Repubblica”, ...