Kategori: Sport

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Akuzat për aferën 20 milionë euro, Dervishi: Racizëm ndaj meje, më sulmojnë se jam shqiptar

Dritan Dervishi ka hedhur poshtë akuzat e bëra nga Mikele Krishitelo. Ish-drejtori i Partizanit dhe i Kukësit e ka cilësuar ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

VIDEO/ Sherri para ndeshjes, ja si u përleshen tifozët e Partizanit me ata të Skënderbeut

KORCE- Përleshje midis tifozëve te Skënderbeut dhe Partizanit. Vetëm pak minuta para se të nisë ndeshja në stadiumin “Skëndërbeu” të ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

U mbrojt ndaj agresorit si në filmat aksion, Gilman Lika rrëfen si e ndihmoi trajnerin Gjoka

Trajneri i Vllaznisë, Ernest Gjoka, i shpëtoi sulmit të agresorit me thikë falë edhe futbollistit Gilman Lika. Ky i fundit ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Sulmi me thikë ndaj trajnerit Gjoka, FSHF i bën një “nder” Vllaznisë

Nëpërmjet një njoftimi zyrtar, ditën e djeshme, klubi i Vllaznisë, kërkoi shtyrjen e ndeshjes Luftëtari-Vllaznia, për shkak të sulmit me ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Sulm me thike ndaj Gjokes, futbollisti i Vllaznise: Trajnerin e shpëtoi Lika me disa të tjerë që goditën autorin

Sulmi me thikë ndaj trajnerit të Vllaznisë në fushën stërvitore të “Reshit Rusit” ka tronditur jo pak opinionin, sidomos në ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Kushta: UEFA e korruptuar, bën shembull Skënderbeun. Kupa e Flamurtarit

Sokol Kushta mendon se Skënderbeu po bëhet shembull për t’u goditur nga një organizatë e korruptuar. Në një intervistë të ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Te vetëm kundra të gjithëve, Ultras Guerrils: Nuk na mallëngjen as Erion Braçe, as Ols Rama dhe as Gaz Demi

Ultras Guerrils nuk kanë qenë prezent në ndeshjet e fundit të Partizanit. Fakti që policia u kërkon mjete identifikimi bie ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

“Bisha” që përdor Elseid Hysaj jashtë fushe (Foto)

Ai ka surprizuar edhe më skeptikët e mundshëm në fushën e blertë. Elseid Hysaj është kthyer në njeriun kyç të ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

A duhet të dënohet Skënderbeu? Daja: UEFA duhet të bëjë amnisti

I ftuar në emisionin Fair Play nga Enkeleida Zeko në News 24, trajneri i Skënderbeut, foli për çështjen e nxehtë ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Këshilla e Gatuzos për njeriun e momentit tek Milani: Gjej një të dashur të bukur dhe bëj dashuri

Para ndeshjes në “Seria A” kundër Sampdoria-s, trajneri i Milan, Gennaro Gatusso ka prekur shumë tema që lidhen me “djallin”, ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

6 muaj pasi u tallën me të, Paulinho vendos rekord në “La Liga”

Kur Paulinho la Tottenham për t’iu bashkuar Guangzhou Everglade pakkush besonte se ai do të rikthehej sërish të luante në ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Medalje të Arta për Shqipërinë, atletët Luiza Gega dhe Smajlaj shpallen kampionë Ballkani

Sot është shënuar një ditë historike për Shqipërinë pasi dy atletë të vendit tonë janë shpallur kampionë. Luiza Gega dhe ...