Kategori: Sport

Proportion
elidiana saraci1 vit

Sa vite pezullim rrezikon peshëngritësja Romela Begaj

Pas rezultateve të testit B, të cilat dolën positive përsa i përket përdorimit të dopingut, peshëngritësja Romela Begaj doli dje ...

Proportion
xhensila nako1 vit

Konfirmohet skandali/Romela Begaj pozitive edhe në testin B

Romela Begaj ka rezultuar pozitive me doping edhe ne testin B. Ndërkohë pritet që të dalë në një konferencë për ...

Proportion
Hapur Portal1 vit

Tentoi të therte me thikë trajnerin Gjoka, zbardhet dëshmia e autorit në polici

Nehat Fojleta, autori i dyshuar që desh të therte me thikë trajnerin e Vllaznisë Ernest Gjoka ka mohuar se ai ...

Proportion
Hapur Portal1 vit

Akuzat për aferën 20 milionë euro, Dervishi: Racizëm ndaj meje, më sulmojnë se jam shqiptar

Dritan Dervishi ka hedhur poshtë akuzat e bëra nga Mikele Krishitelo. Ish-drejtori i Partizanit dhe i Kukësit e ka cilësuar ...

Proportion
Hapur Portal1 vit

VIDEO/ Sherri para ndeshjes, ja si u përleshen tifozët e Partizanit me ata të Skënderbeut

KORCE- Përleshje midis tifozëve te Skënderbeut dhe Partizanit. Vetëm pak minuta para se të nisë ndeshja në stadiumin “Skëndërbeu” të ...

Proportion
Hapur Portal1 vit

U mbrojt ndaj agresorit si në filmat aksion, Gilman Lika rrëfen si e ndihmoi trajnerin Gjoka

Trajneri i Vllaznisë, Ernest Gjoka, i shpëtoi sulmit të agresorit me thikë falë edhe futbollistit Gilman Lika. Ky i fundit ...

Proportion
Hapur Portal1 vit

Sulmi me thikë ndaj trajnerit Gjoka, FSHF i bën një “nder” Vllaznisë

Nëpërmjet një njoftimi zyrtar, ditën e djeshme, klubi i Vllaznisë, kërkoi shtyrjen e ndeshjes Luftëtari-Vllaznia, për shkak të sulmit me ...

Proportion
Hapur Portal1 vit

Sulm me thike ndaj Gjokes, futbollisti i Vllaznise: Trajnerin e shpëtoi Lika me disa të tjerë që goditën autorin

Sulmi me thikë ndaj trajnerit të Vllaznisë në fushën stërvitore të “Reshit Rusit” ka tronditur jo pak opinionin, sidomos në ...

Proportion
Hapur Portal1 vit

Kushta: UEFA e korruptuar, bën shembull Skënderbeun. Kupa e Flamurtarit

Sokol Kushta mendon se Skënderbeu po bëhet shembull për t’u goditur nga një organizatë e korruptuar. Në një intervistë të ...

Proportion
Hapur Portal1 vit

Te vetëm kundra të gjithëve, Ultras Guerrils: Nuk na mallëngjen as Erion Braçe, as Ols Rama dhe as Gaz Demi

Ultras Guerrils nuk kanë qenë prezent në ndeshjet e fundit të Partizanit. Fakti që policia u kërkon mjete identifikimi bie ...

Proportion
Hapur Portal1 vit

“Bisha” që përdor Elseid Hysaj jashtë fushe (Foto)

Ai ka surprizuar edhe më skeptikët e mundshëm në fushën e blertë. Elseid Hysaj është kthyer në njeriun kyç të ...

Proportion
Hapur Portal1 vit

A duhet të dënohet Skënderbeu? Daja: UEFA duhet të bëjë amnisti

I ftuar në emisionin Fair Play nga Enkeleida Zeko në News 24, trajneri i Skënderbeut, foli për çështjen e nxehtë ...