Kategori: Roze

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Për herë të parë, Çiljeta Xhilaga jashtë finales së ‘Kënga Magjike 2017’!

Për herë të parë nga të gjithë konkurrimet e saj në festivalin e ‘Këngës Magjike’, Çiljeta kësaj here  nuk ka ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Nuk u kualifikua në Miss Universe, flet bukuroshja shqiptare: “Shqipëria nuk paguan mjaftueshëm për t’u futur!”

Ashtu siç mund ta keni kuptuar nga rrjetet sociale në javën e kaluar, në Las Vegas të Shteteve të Bashkuara ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

“Rudina bëri përzgjedhje të keqe”, reagon moderatorja ndaj Stefi Priftit: Një shpjegim të vogël që të kuptosh mirë

Komentet për “Këngën Magjike” këtë vit kanë qenë të shumta. Mes të ftuarëve ditën e djeshme në emisionin “Rudina” për ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Doni të dini se sa paguhet Erion Isai tek “Kënga Magjike”? E zbulon vet aktori

Një veçanti e “Kënga Magjike” këtë vit është fakti që Ardit Gjebrea ka përkrah, jo një prezantuese, siç ka ndodhur ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Ngeli jashtë finales, këngëtarja publikon votat dhe u dërgon një mesazh kolegëve që nuk e votuan

Nata finale e Këngës Magjike, që do të mbahet sonte në Pallatin e Kongreseve, ka qenë e mërzitshme për shumë ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Publikon foto nga varri i mikut të ndjerë dhe bën një premtim: Për ty do e ngre kupën në Këngën Magjike

Sot është finalja e madhe e edicionit të 19 të këngës Magjike ndaj shumica e këngëtarëve kanë ngjallur reagime të ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Luana shfaqet me të njëjtin fustan si të Beyonces, Ka kopjuar apo rastësi?!

Moderatorja e njohur e Top channel, Luana Vjollca ka publikuar në instagram spotin e radhës së emisionit të saj ‘Shiko ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

“Kënga Magjike”, shpërthen këngëtari që mbeti jashtë finales: Pseudoartistë që bëjnë pazare

Sot në mbrëmje do të mbahet nata finale e festivalit “Kënga Magjike”. Ashtu si çdo vit sipas formulës së festivalit ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

‘E ke bërë me vëllain tënd?’ Si i përgjigjet Rita Petro moderatorit

Poetja e përfolur për poezinë e saj për incestin, ka qenë e pranishme në emisionin “Zonë e lirë” ku i ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Është zënë me Flori Mumajesin? Evi Reçi tregon arsyen pse nuk bashkëpunon më me të

Pas një shkëputjeje prej 8 vitesh nga skena e “Këngës Magjike”, Elvi Reçi është rikthyer sërisht. Kësaj here ka vendosur ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Zbulohet historia/ Moderatorja shqiptare donte sponsor, biznesmeni 60-vjeçar i kërkon seks

Nuk është rasti i parë i ngacmimeve seksuale, por ndër rastet e pakta që pranohen hapur… Mbrëmjen e sotme e ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Marsela Çibukaj prezanton djalin që i rrëmbeu zemrën: Kur të vijë momenti do t’ju sjell llokumet

Këngëtarja e ‘The voice’ Marsela Çibukaj ka dashur gjithmonë që ta mbajë jetën e saj jashtë vëmendjes mediatike.Megjithatë një foto ...