Kategori: Roze

Proportion
Hapur Portal1 javë

Luanën e ngacmoja për Marinën! Getoari hap zemrën dhe tregoi shumë gjëra për jetën private

  Getoar Selimi ka bërë si rrallëherë një rrëfim të sinqertë për jetën e tij private! Në një intervistë për ...

Proportion
Hapur Portal1 javë

Këngëtarja shqiptare deklaron se e do veten siç është: “S’dua të dobësohem!”

Në fillim ishte Adele, ajo që rrëzoi dhjetëra kilogramë e pastaj Marsela Çibukaj pati një transformim të madh, duke u ...

Proportion
Hapur Portal1 javë

“Kam punuar kamariere”, Lei Kraja rrëfen momentet e vështira në Amerikë dhe si nuk i dilnin paratë

Lei Kraja është padyshim një nga prezantueset më të bukura të ekranit dhe ndër më të komentuarat në media. Ajo ...

Proportion
Hapur Portal1 javë

U përfol për lidhje dashurie me bosin e drogës, Trejsi Sejdini flet për herë të parë: “Më vjen turp”

“Miss Universe Albania 2018”, ka qenë në qendër të vëmendjes për muaj të tërë gjatë vitit të kaluar, për shkak ...

Proportion
Hapur Portal2 javë

“Ditën që kam lindur Megi është bërë varrimi i babait tim”- Jozefina Topalli bën rrëfimin përlotës: Te rruga përballë maternitetit kaloi arkivoli

  Politikania e njohur, Jozefina Topalli, ka rrëfyer e përlotur një histori të dhimbshme. E ftuar në emisionin “Rudina”, Topalli ...

Proportion
Hapur Portal2 javë

E ka filluar me 30 mijë lekë, Bes Kallaku zbulon sa ishte rroga e fundit në ‘Portokalli’ (SHIFRA)

  Bes Kallaku është një ndër aktorët më të suksesshëm që ka dalë nga ‘Portokallia’. I ftuar në emisionin ‘3shat’, ...

Proportion
xhensila nako2 javë

Çmimi marramendës! Kështu duket fustani i nusërisë më i shtrenjtë në botë! (Video)

Stilisti nga Egjipti, Hany El Behairy ka mbyllur sfilatën e modës me fustanin e nuserisë më të shtrenjtë në botë, ...

Proportion
xhensila nako2 javë

I pari që arrin këtë sukses, Noizy lë pas artistet e tjerë shqiptarë

Noizy është ndër artistët më të suksesshëm shqiptarë. Në karrierën e tij muzikore ai ka realizuar disa albume dhe këngët ...

Proportion
xhensila nako2 javë

E pranojnë më në fund lidhjen! Rudina Dembacaj shpreh publikisht dashurinë për Mark Frrokun (Fotot)

Rudina Dembacaj zyrtarizon lidhjen e saj të dashurisë me Mark Frroku. Pas shumë aludimeve në media, çifti ka zgjedhur më në ...

Proportion
Hapur Portal2 javë

Armina Mevlani i habit të gjithë, nuk njeh këtë këngëtare shqiptare

Blogerja Armina Mevlani i ka habitur të gjithë me deklaratën e fundit që ka bërë. Pjesëmarrëse në një lojë së ...

Proportion
Hapur Portal2 javë

Vit i ri, pamje e re! Erdhi koha ta harrojmë Rudina Magjistarin bjonde

Nisja e vitit 2020 ka ardhur me ndryshime për moderatoren Rudina Magjistari. Vetëm pak më parë, ajo na ka surprizuar ...

Proportion
xhensila nako2 javë

Të frymëzuara nga të famshmet, doktorët plastikë tregojnë trendet e reja të 2020-ës

Doktorët plastikë kanë treguar trendet që do të mbizotërojnë në 2020-ën duke u bazuar në kërkesat e njerëzve së fundmi ...