Kategori: Roze

Proportion
Hapur Portal1 javë

Publikon librin e ri, vajza e Niko Peleshit ‘habit’ ndjekësit: E kam shkruar që 16 vjeçe

  Aleksia Peleshi, vajza e ish-zv.kryeministrit Niko Peleshi ka publikuar lirbrin e saj të parë. “Epiphany” quhet libri i ri ...

Proportion
xhensila nako1 javë

Rudina Dembacaj ndalohet nga policia? Fotografohet teksa del nga një supermakinë luksoze e veshje firmato

Aktorja e dashur e humorit dhe moderatorja e programit “Mos i fol shoferit”, Rudina Dembacaj, është fotografuar pak ditë më ...

Proportion
xhensila nako1 javë

Vajza e Norës dhe Robertit vishet me rroba firmato, nuk do ta besoni sa kushtojnë veshjet e saj

Vajza e Robert Berishës dhe Nora Istrefit, Renee, është bërë e njohur për publikun pasi dy prindërit e saj janë ...

Proportion
xhensila nako1 javë

Xhirimet e serialit “Ertugrul”, fansat kapin detajin që po bën bujë.Ku gaboi aktori turk

Seriali i famshëm turk, “Ertugrul” ka nisur në tetor të këtij viti sezonin e tij të gjashtë. Kësaj radhe seriali ...

Proportion
xhensila nako1 javë

FOTOT/ Alketa Vejsiu zbulon suprizat e festivalit të RTSH-së, kush do të jenë të ftuarit special

Nga pozitat e producentes dhe moderatores, Alketa Vejsiu i ka dhënë një intervistë të detajuar Enit Shehut, ku ka zbuluar ...

Proportion
xhensila nako1 javë

Nëse Kajan do të bëhet me një motër, Erion Veliaj e ka gati emrin e vajzës

Mbrëmjen e kaluar, “Shiko kush luan” ishte një puntatë speciale dedikuar fëmijëve të prekur nga tërmeti. Pjesë e emisionit u ...

Proportion
xhensila nako1 javë

“Kur askush s’më konsideronte, ti ma zgjate dorën”, Flori fjalë prekëse për Enedën pas fitores

Fituese e këtij edicioni të “Kënga Magjike” është Eneda Tarifa. Një tjetër trofe për Flori Mumajesin, që këtë herë u ...

Proportion
xhensila nako1 javë

Eneda Tarifa fituese e “Kënga Magjike”, Fifi nuk mban dot lotët, publiku thërret në kor emrin e saj

Eneda Tarifa ka rrëmbyer çmimin e madh të edicionit të 21 të Këndës Magjike, me këngën “Ma zgjat dorën”. Me ...

Proportion
xhensila nako1 javë

U kritikua në prezantimin e “Këngës Magjike”, ish-bashkëshorti i bën komentin epik Adrolës

Këtë vit Adrola Dushi është e përzgjedhura e Ardit Gjebreas, për të prezantuar festivalin “Kënga Magjike”. Bukuroshja ka shkëlqyer në ...

Proportion
xhensila nako1 javë

E pyesin kush e meriton ta fitojë “Këngën Magjike”, Soni Malaj befason me përgjigjen e saj

Mbrëmjen e sotme po mbahet nata finale e festivalit “Kënga Magjike”.Artistë shqiptarë dhe jo vetëm, do të ngjiten në skenën ...

Proportion
xhensila nako1 javë

Kaloi nga moda në prezantimin e “Këngës Magjike”, Roza Lati ka një mesazh për Adrola Dushin

Këtë vit modelja bukuroshe Adrola Dushi është prezantuese krah Ardit Gjebreas në festivalin e ‘Këngës Magjike”. Shumë njerëz nga publiku ...

Proportion
xhensila nako1 javë

‘Më mirë një letër higjienike se sa pyetje injorante’, Fituesi i Nobelit Peter Handke nuk pranon të komentojë polemikat

Laureati i çmimit nobel për letërsinë Peter Handke hodhi u tall me pyetjet në lidhje me mbështetjen e tij për ...