Kategori: miks2miks

Proportion
ilda hapur2 vjet

Bikinit verë 2018, nuk është asnjëherë shpejt për ti zgjedhur

Edhe pse është ende shpejt për të nisur plazhin, nuk është herët për të zgjedhur rrobat e banjës. Dhe mes ...

Proportion
ilda hapur2 vjet

19 vjeçarja lë të dashurin moshatar për 44 vjeçarin: E ngatërrojnë me babain tim, por unë jam e lumtur

Avalon Garvey ishte vetëm 17 vjeç kur u njoh në internet me një 44-vjeçar, me të cilin u lidh dhe ...

Proportion
xhensila nako2 vjet

Rrini gjithë kohës me celular? Del studimi i frikshëm: Sjellja juaj është e ngjashme me…

Varësia nga telefonat e mençur mund të ketë efekte të ngjashme në tru me ato që janë parë në dhënien ...

Proportion
xhensila nako2 vjet

Nuk do ta besoni çfarë mrekullie fshihet pas kësaj dere (Fotot)

Kjo derë shtëpie që po shihni në foto vërteton më së miri shprehjen se nuk duhet të gënjeheni nga pamja ...

Proportion
xhensila nako2 vjet

Legjenda që i mbijetoi kohërave, ja si dukej në të vërtetë Charlie Chaplin

Ndonëse periudha e tij si regjisor i përket një të shkuare të largët, Charlie Chaplin është nja nga figurat që ...

Proportion
ilda hapur2 vjet

E ftuar në 10 dasma, 32 vjeçares i ikën truri: Kam shpenzuar 30 mijë dollarë

Një vajzë 32 vjeçare kohët e fundit ka shpenzuar afro 30 mijë dollarë, për të shkuar në dasmat e miqve ...

Proportion
ilda hapur2 vjet

Kate dhe William në foton e parë zyrtare me fëmijën e tretë

Dukesha e Kembrixhit ka sjellë në jetë fëmijën e saj të tretë, një djalë, pikërisht në ditën e “St George”. ...

Proportion
ilda hapur2 vjet

Vjedhin shtëpinë e ish-kryeministrit: Na morën kujtimet e jetës sonë…

Ai nuk ishte në shtëpi dhe as gruaja e tij. Ish-kryeministri Romano Prodi dhe Flavia me një delegacion nga dioqeza ...

Proportion
ilda hapur2 vjet

Tradita mbretërore, ditën e dasmës Meghan Markle do zgjedh një nga bizhuteritë e Lady Dianës

Meghan Markle do të vendos bizhuteritë e Princeshës Diana gjatë ceremonisë së dasmës së saj më 19 maj me Princin ...

Proportion
ilda hapur2 vjet

Rrezikon jetën vetëm për të parë ndeshjen, shqiptari “fluturon” me 209 km/h

Policia zvicerane e Kantonit të Lucernit ka arrestuar një shqiptar 30-vjeçar. Pasditen e së dielës ai ka drejtuar veturën në ...

Proportion
ilda hapur2 vjet

Përlot botën me historinë e saj, Amelia 7 vjeçare me kancer në këmbë, nuk heq dorë nga ëndrra për baletin

Amelia, një vajzë 7 vjeçare që ëndërron të bëhet balerinë është diagnostikuar me një formë të rrallë të kancerit në ...

Proportion
xhensila nako2 vjet

Qëndroni gjatë para ekranit të kompjuterit?  Ja nga se rrezikoheni

Nëse i përkisni një grupi të atyre që punojnë ulur në zyrë para një monitori, studimi i fundit nga Universiteti ...