Kategori: miks2miks

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Studimi i fundit, marijuana është nxitës seksual

Ka pasur disa teori që e lidhnin marihuanën me seksin, disa tipare të saj që deri tani kanë qenë thjesht ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Këshilla të arta si të mbroni lëkurën nga i ftohti

Edhe pse dimri ende nuk ka trokitur zyrtarisht, efektet e tij të të ftohtit kanë nisur të shfaqen. Është e ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Si të fitoni para nga faqet e Facebook-ut: Ndiqni këto 4 hapa

Mbi një miliardë njerëz në botë përdorin Facebook-un. Mijëra njerëz po bëjnë para falë tij. Shumica e përdoruesve kanë faqe ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Si të bëni seks sipas Shenjës së Horoskopit

Demi Ju pëlqejnë performancat e larta dhe sensuale, por mbetesh te baziket jo sepse janë të lehta por sepse jeni ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Fotot e NASA-s, ja si ndryshon harta e Antarktidës

Nasa ka publikuar fotot e ajsbergut gjigand A68, të cilat janë shkëputur nga platforma Larsen C në korrik 2017. Fotot ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Zbulimi i fundit, femrat shofere më të mira se meshkujt

Shpesh herë femrat në timon janë konsideruar të rrezikshme. E megjithatë, një studim i fundit, i publikuar në “Frontiers in ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Ja ku mund të jetoni vetem duke qeshur

Kjo është një rrugë në Londër. Ajo quhet rruga Ha-HA. Kush nuk do të donte të banonte aty.Thonë që e qeshura është ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Zbuloni cili është orari i duhur për të pirë kafe

Të gjithë jemi të vetëdijshëm se na presin ditë të lodhshme e plot angazhime. Kur ndihemi të lodhur apo të ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Hapat që ju ndihmojnë të luftoni depresionin

Hapi i parë për trajtimin e çdo çështjeje të shëndetit mendor duhet të jetë konsultimi me një mjek profesionist. Nëse ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Da Vinçi i madh: Piktura e tij shkatërron çdo rekord botëror, shitet 450 milion dollarë

“Salvator Mundi” i Leonardo da Vinçit është bërë vepra artit më e shtrenjtë që është shitur ndonjëherë në ankand, duke ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Fjeti me 10 mijë meshkuj, 36-vjeçarja i shtang të gjithë me zgjedhjen që bën!

Gwyneth Montenegro, një ish-prostitutë e cila ka fjetur me mbi 10 mijë burra, ka menduar që pas këtyre eksperiencave të ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Rreziku me ‘’Wi-Fi- të’’e lokaleve dhe restoranteve, këshilla si të mbroheni nga hakerat

Teknologjia duket sikur në njëfarë mënyre ka ‘’pushtuar’’ jetën tonë dhe pa të është e pamundur të perceptohet komunikimi, puna ...