Kategori: Hollywoodlife

Proportion
Hapur Portal2 vjet

“Më përdhunoi kur isha 12 vjeç”, koordinatori i filmit tregon çfarë ndodhi pas akuzave të Eliza Dushkut

Pas deklaratës së fortë të aktores shqiptare ku akuzoi një koordinator të dublimit të filmave, Joel Kramer për përdhunim kur ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Wow, I dashuri i Dakota Johnson me seksi se Christian Grei! FOTO

Pas filmit “50 Shades of Grey”, të gjithë mendonim se i dashuri i Dakota Johnson do të ishte një “Zoti ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

VIDEO/ Ed Sheeran përfundon në gjykatë, akuzohet se ka kopjuar një këngë. Ja cilën…!

Kujt ja merrte mendja se Ed Sheeran do të akuzohej për kopjim. Ai u akuzua për kopjim të “The rest ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Eliza Dushku e akuzoi për përdhunim, koordinatori i filmit tregon çfarë ndodhi

Pas deklaratës së fortë të aktores shqiptare ku akuzoi një koordinator të dublimit të filmave Joel Kramer për përdhunim kur ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

“Pse kemi dy baballarë?” – Ricky Martin tregon se çfarë përgjigje ju jep fëmijëve të tij

Ata shpallën në nëntor fejesën e tyre, e ndërsa shumë pak muaj më vonë duket se çifti është martuar, të ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

E pabesueshme, ja sa është shifra që kërkon Beyonce për të kënduar në dasmë

Futbollisti i njohur Gareth Bale ka vendosur që të martohet së shpejti në Itali dhe kërkon që ylli i muzikës ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Aktorja 95 vjeçare rrëfen sekretin e jetëgjatësisë: Konsumoni vetëm….

Që në fillimet e veta, njerëzimi ka kërkuar të dijë sekretin për të pasur një jetëgjatësi sa më të madhe. ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Në prag të 50-ave, si ia ka dalë Jennifer Lopez të ruajë freskinë për vite me radhë

Mund të kaloni orë të tëra në Instagramin e Jennifer Lopez duke parë muskujt e barkut, këmbët, vithet, krahët dhe ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Selena dhe Justin të pandarë, së bashku edhe në palestër

Duket se Selena dhe Justin janë duke shijuar rikthimin e tyre duke kaluar shumë kohë me njeri tjetrin. Çifti i ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Paris Hilton merr propozimin e veçantë për martesë në mes të dëborës

I gjunjëzuar në dëborë në Aspen, Chris Zylka i ka bwrw propozimin e veçantë pwr martesw bukuroshes miliardere Paris Hilton. ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

‘E shëmtuara Beti’ ndan lajmin me fansat: Në pritje të ëmbël

Aktorja e famshme America Ferrera, e njohur si ‘E shëmtuara Beti’ ka njoftuar se është shtatzënë në pritje të fëmijës ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Drama e bredhit jeshil

Nga: Artan FUGA Prerja Ishte një bredh gjigand që me format e tij të përkryera dallohej që nga disa kilometra ...