Kategori: Te Gjitha

Proportion
elidiana saraci1 vit

Foto/ Këngëtarja e njohur nxjerr në shitje shtëpinë 10 mln dollarëshe

Rezidenca e saj kushton rreth 10 mln dollar,por këngëtarja e njohur tentoi ta shistë këtë super rezidencë për herë të ...

Proportion
Hapur Portal1 vit

Mëngjesi ideal i Nicole Kidman, sekreti i rinisë së përjetshme

Nicole Kidman është një grua e zënë dhe me kohë të ngjeshur. Mes 4 fëmijëve dhe bashkëshortit rockstar, aktorja duhet ...

Proportion
elidiana saraci1 vit

Kaloi një natë romantike me bashkëshorten, por klubi e gjobit futbollistin me 80 mijë euro gjobë

Futbollistit, Erik Pieters për të kaluar një natë romantike me bashkëshorten e tij i kushton 80 mijë euro gjobë. Mbrojtësi ...

Proportion
elidiana saraci1 vit

Luana Vjollca pozon para makinës, komenti i Ermalit do t’ju bëjë të qeshni me lot

Me postimin e saj të fundit në instagram, Luana Vjollca ka lënë pa fjalë gjithë fansat e saj. Në foton ...

Proportion
Hapur Portal1 vit

Pse joga ju ndihmon të bini nga pesha

Nuk është sekret që joga ka të mira për shëndetin: muskuj më të fuqishëm, fleksibilitet, humor më i mirë, më ...

Proportion
elidiana saraci1 vit

Gjyqtari hile Ronaldos? Momenti kur është shënuar goli që u anulua (video)

Në minutën e 41-të Cristiano Ronaldo shënoi një gol në miqësoren Portugali – Egjipt. Por, gjyqtari i këtij takimi e ...

Proportion
Hapur Portal1 vit

Si të parandaloni mungesën e hekurit te fëmijët

Hekuri është një element shumë i rëndësishëm për fëmijët. Disa ushqime janë shumë të pasura me të, por edhe kombinimi ...

Proportion
Hapur Portal1 vit

Vipat shqiptarë që kanë shijuar të paktën një herë Maldive

Shumica prej nesh e kanë ëndërr të vizitojnë një herë të paktën Ishujt Maldive. Ky është bërë destinacioni i preferuar ...

Proportion
elidiana saraci1 vit

Serbia anulon ndeshjen me Kosovën, Federata Evropiane e Handbollit e përjashton nga gara

Gjatë ditës së sotme, autoritetet zyrtare serbe anuluan ndeshjen e hendbollit mes Kosovës dhe Serbisë. Ministri serb Stefanoviç në deklaratën ...

Proportion
elidiana saraci1 vit

Greqia lodhet nga Turqia, ultimatumi i Tsipras: Boll me kërcënimet,jemi të vendosur që të mbrojmë…

Kryeministri grek, Alexis Tsipras ka dërguar mesazhin më të ashpër në drejtim të Ankarasë që prej përshkallëzimit të tensioneve mes ...

Proportion
elidiana saraci1 vit

E dhimbshme/ Apeli babait: Ja cila është dëshira ime më e madhe, të më plotësohet kjo dhe le të vdes

Emisioni “Shqiptarët për shqiptarët” udhëtoi sërish në Kosovë, në Grashticën e Epërme që është rreth 15 km larg Prishtinës, në ...

Proportion
elidiana saraci1 vit

Ka vjedhur prona nëpërmjet falsifikimit? Reagon Alket Hyseni: Nuk përbën interes për mua kush fiton, toka e pretenduar është…

Gjatë mbrëmjes së djeshme, në emsionin ‘Të Paekspozuarit’, një qytetare nga Dhërmiu lëshoi akuza të rënda ndaj deputetit socialist, Alket ...