Kategori: Te Gjitha

Proportion
Hapur Portal13 orë

“Ne po bashkohemi, si parti dhe si qytetarë për t’i sjellë ndryshimin Shqipërisë”, zbardhet marrëveshja që aleatët kanë firmosur me Bashën

  Kjo është marrëveshja që kanë firmosur partitë opozitare me Partinë Demokratike për krijimin e koalicionit “Partia Demokratike-Aleanca për ndryshim”. ...

Proportion
Hapur Portal13 orë

Gjesti i tyre bëri jehonë në mediat amerikane/ Shqiptari që dhuroi mbi 500 vakte falas për qytetarët: Nuk kishte energji elektrike e as ngrohje (FOTO)

Në kohën kur Shtetet e Bashkuara të Amerikës po ballafaqoheshin me valën e të ftohtit dhe në veçanti Teksasi, ku ...

Proportion
Hapur Portal13 orë

Ditë zie për Flori Mumajesin, humb njeriun e tij të shtrenjtë

  Këngëtari i njohur, Flori Mumajesi ka humbur sot personin më të dashur të familjes, nënën e tij. Lajmi është ...

Proportion
xhensila nako14 orë

Grabitja e blindave me para në Rinas, prokurori pranon: Aleksandër Murataj s’ka qenë pjesë, veprime mbështetëse në… (Audio)

Ndonëse është dënuar me 16 vite burg dhe prej 4 vitesh ndodhet pas hekurave, Aleksandër Murataj nuk akuzohet për grabitjen ...

Proportion
xhensila nako14 orë

Fëmijët e mitur humbin kontaktet me familjarët në Pogradec, gjenden pas disa orësh

Prej mëngjesit të kësaj të mërkure, dy fëmijë të mitur kishin humbur kontaktet me familjarët e tyre. Sipas “Balkanweb” fatmirësisht ...

Proportion
xhensila nako14 orë

Grabitja në Rinas, shtyhet sërish procesi. Bashkëshortja e Aleksandër Murataj: Dy vite zvarritje,do bëj vetëgjyqësi

Është shtyrë sërish procesi gjyqësor për grabitjen e blindave me para në rrugën e Rinasit. Ndërkohë gruaja e Aleksandër Murataj ...

Proportion
xhensila nako14 orë

Vrau teknikun e kondicionerit, Prokuroria e Tiranës kërkon 21 vite burg për Grisedo Kusin

Prokuroria e Tiranës ka kërkuar 21 vite burgim për Grisedo Kusin, i cili akuzohet se i ka marrë jetën teknikut ...

Proportion
xhensila nako14 orë

Balla i përgjigjet Metës për Dvoranin: Po Basha pse nuk flet?!

Presidenti Ilir Meta në një reagim të tij publik e cilësoi si një fletëlavdërimi të kohës së regjimit komunist nderimin ...

Proportion
xhensila nako14 orë

Amerikani që jeton i vetëm në qytezën e braktisur thotë se aty mund të ketë plot fantazma

Një sipërmarrës nga Teksasi që ka kaluar gati një vit duke jetuar i vetëm në një qytezë të braktisur në ...

Proportion
xhensila nako14 orë

“Të kam nxirë jetën, por të dua”, kujt ia dedikon Bora Zemani fjalët e rralla

Sot është një ditë e veçantë në familjen e moderatores, Bora Zemani. Ka qenë vetë ajo që e ka zbuluar ...

Proportion
xhensila nako14 orë

Gjermania lejon testimet në shtëpi, për të lehtësuar masat anti-Covid

Gjermania ka miratuar 3 teste të COVID-19 për përdorim shtëpiak si pjesë e strategjisë së Ministrit të Shëndetësisë Jens Spahn ...

Proportion
xhensila nako14 orë

Manovra të rrezikshme në rrugë me makinë, arrestohet 34-vjeçari në Tiranë

Një 34-vjecar është vënë në prangat e policisë, pasi kryente manovra të rrezikshme në rrugë me makinë. Nga efektivët e ...