Kategori: Open

Proportion
olsi3 ditë

Deputeti i infektuar bën deklaratën e fortë në Open: Në spital bëhet politikë

Deputeti, Adriatik Alimadhi është një ndër personat e infektuar me Covid-19. Ai bëri një lidhje skype në Open në Top ...

Proportion
olsi3 ditë

Flet deputeti në Open: I infektuar prej 60 ditësh, 49 ditë kam qëndruar në spital

Deputeti, Adriatik Alimadhi është një ndër personat e infektuar me Covid-19. Ai bëri një lidhje skype në Open në Top ...

Proportion
olsi3 ditë

‘Më thuaj kush je, do të vras’- Kreu i Urgjencës Kombëtare flet për kërcënimet që mori gjatë pandemisë

Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj i ftuar në Open në Top Channel foli për situatën e Covid-19 në vendin ...

Proportion
olsi3 ditë

‘Nëse do kthehesha pas nuk do e bëja’- Rama kërkon falje dhe tregon se për çfarë është penduar

Kryeministri Edi Rama deklaroi në atë që e quajti komunikimin e fundit në lidhje me pandeminë e COVID 19, se ...

Proportion
olsi3 ditë

Refuzoi izolimin, Pipero zbulon si i infektoi infermierja kolegët dhe pacientët në QSUT

Mjeku i njohur, Pëllumb Pipero ka folur rreth rasteve të shtuara me covid-19 gjatë dy ditëve të fundit. Pipero ka ...

Proportion
olsi3 ditë

Rritja e numrit të infektuarve në dy ditët e fundit/ Kreu i Urgjencës Kombëtare jep shpjegime

Ndërkohë që pritet hapja e vendit,  në ditët e fundit ka pasur një rritje të numri të infektuarve me Covid-19. ...

Proportion
olsi3 ditë

Kryeministri flet për hapjen/ Pipero në Open: Hapja po bëhet në momentin e duhur

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama dha lajmin e mirë, ku në një transmetim live nga facebook-u tha se kjo është ...

Proportion
olsi3 ditë

Qarkullimi i makinave, kufijtë, plazhet…/ Rama jep lajmin e mirë: Ja kur hapet komplet Shqipëria

Kryeministri Edi Rama thotë se kjo është java e fundit e kufizimeve në kuadër të masave kundër koronavirusit dhe më ...

Proportion
olsi3 ditë

Java e fundit e kufizimeve, Rama jep lajmin: Do hapet gjithçka, përveç disa aktiviteteve

Kryeministri Edi Rama njoftoi të mërkurën se kjo është java e fundit e masave kufizuese. Kreu i qeverisë bëri me ...

Proportion
olsi3 ditë

“Kjo është java e fundit e kufizimeve”- Kryeministri Rama flet për transportin publik, dasmat dhe…

  Sipas Ramës, me ardhjen e të ftohtit në vjeshtë mund të vijë vala e dytë e infeksionit, por nënvizon ...

Proportion
olsi4 ditë

Meta ktheu ligjin për jahtet/ Klosi në Open: Ligji do të kalojë

Ministri i Turizmit, Blendi Klosi është i ftuar në Open në Top Channnel ku foli për situatën ku ndodhet sektori ...

Proportion
olsi4 ditë

Eksperti i turizmit denoncon në Open: Paga e luftës nuk është marrë nga të gjithë, kredia për bizneset ndryshoi rrugës

Hapja e plazheve dhe turizmi është një ndër debatet aktuale e cila po zhvillohet në opinionin publik. Kjo është edhe ...