Kategori: Open

Proportion
olsi4 orë

Kryeministri Rama në Open: Moshapja e negociatave është politikë e brendshme e BE-së

  A është përgjëgjësi e Shqipërisë apo janë politikat e brendshme të BE-së mos hapja e negociatave? Në lidhje të ...

Proportion
olsi3 ditë

Vrasja dhe plagosja në Kavajë/ Marsida Qatja tregon eksluzivisht për Open versionin e saj se si ndodhi ngjarja dhe rrëfen detaje të pathëna më parë. Ja çfarë ndodhi mbëmë në Open.

Ngjarja e rëndë që tronditi Kavajën pak ditë më parë ishte në fokus të emisionit Open ditën e Hënë në ...

Proportion
olsi3 ditë

Video/ Ish drejtuesi i lartë i policisë deklaratë të fortë në Open, ja çfarë thotë

  Ish-drejtori i Burgjeve Arjan Hoxha ka bërë një deklaratë të fortë në Open në Top Channel ku u fol ...

Proportion
olsi3 ditë

Marsida Qatja tregon raportet me familjarët e Dritan Haxhollin, ata nuk dinë asgjë për ngjarjen

  Marsida Qatja dha një intervistë ekskluzive për Open në Top Channel. 30-vjeçarja është shprehur se familjarët e Haxhollit po ...

Proportion
olsi3 ditë

Video/ Vrasja në Kavajë/ Marsida në “Open”: Kjo histori nuk mbyllet me kaq, burri im nuk fal

  Marsida Qatja është e bindur se ngjarja e Kavajës e katër ditëve më parë, ku një person mbeti i ...

Proportion
olsi3 ditë

Video/ Avokati i Marsida Qatja-s ndërhyn live në Open, tregon se për çfarë akuzohet bashkëshorti i saj në Gjermani

  Avokati i Marsida Qatjas dhe i bashkëshortit të që ka një proces gjyqësor në Gjermani bëri një lidhje direkte ...

Proportion
olsi3 ditë

Video/ Pse Marsida nuk e denoncoi në polici Dritan Hoxhollin? Ja si përgjigjet avokati i Marsidës live në Open

  Avokati i Marsida Qatja-s dhe i bashkëshortit të saj në një proces gjyqësor në Gjermani. Avokati tha se në ...

Proportion
olsi3 ditë

Marsida ndryshon pamje, habit me qetësinë e saj para mikrofoni

  Në shtëpinë e saj u vra një person, ndërsa një tjetër mbeti i plagosur. Por Marsida Qatja nuk e ...

Proportion
olsi3 ditë

Video/ Abilekaj në Open: Policia e njihte Dritan Haxhollin si person problematik

Gazetari Mentor Kikia tha se nuk ka interes nëse Marsida kishte lidhje me personat të cilët u konfliktuan në Kavajë. ...

Proportion
olsi3 ditë

Video/ “Unë jam viktima, jo molla e sherrit”- ja rrëfimi i Marsidës në Open

Dritan Hoxholli më kërcënonte shpesh. Vinte tek dritarja dhe ngacmonte, e bënte përnatë këtë punë- u shpreh Marsida Qatja Po ...

Proportion
olsi3 ditë

Video/ Përplasja në Open mes Mesila Dodës dhe pedagoges: Ne vetëm fëmijën se kemi mbrojtur kurrë moj zonjë

    Një përplasje e fortë u bë në Open mes Mesila Dodës dhe pedagoges Marinela Sota. Gjithçka nisi kur ...

Proportion
olsi3 ditë

Kokainë, alkool dhe vrasje/ Ja lidhja e bashkëshortit të Marsidës me grupet kriminale

  Indrit Hyseni, bashkëshorti i dytë i Marsida Qatja me të cilin ka edhe një djalë është një person i ...