Kategori: Open

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Politika dhe krimi, analistët përplasen për dosjen Tahiri në “Studio e Hapur”

Politika dhe krimi. “Studio e Hapur” në News24 flet sot pikërisht për lidhjet mes politikës dhe krimit, një çështje e ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Studio e Hapur, ja çfarë trajtohet sot në orën 21.00 në News 24 (Video)

Studio e Hapur do të flasë këtë të martë për aktualitetin politik dhe “Dosjen Tahiri”. Një panel analistësh do të ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

A do të mbyllet Lotaria Amerikane? Ja përgjigja e gazetarit të Zërit të Amerikës (video)

Gazetari Ilir Ikonomi komentoi në Studio e Hapur edhe debatet e nisura së fundmi në SHBA rreth mbylljes apo reformimit ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

“Konica i kritikonte shqiptarët vetëm në gjuhën shqipe, përpara të huajve fliste ndryshe” (video)

Gazetari Ilir Ikonomi tregon në Studio e Hapur detaje nga aktiviteti i Faik Konicës në SHBA, i cili njihet për ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Ikonomi në Studio e Hapur: Faik Konica spiunonte kundër Fan Nolit. Mbeta pa fjalë kur e mësova (video)

Ilir Ikonomi tregon në Studio e Hapur momentin kur zbuloi në arkivat amerikane se Faik Konica “spiunonte” apo fliste kundër ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Marrdhënia mes Faik Konicës dhe Ahmet Zogut, Ikonomi: Ja taktika që ndoqi mbreti (video)

Gazetari dhe shkrimtari Ilir Ikonomi, gjatë intervistës së tij dhënë në Studio e Hapur flet ndër të tjera edhe për ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Studio e Hapur, ja kush është i ftuari i së premtes

Sot në Studio e Hapur vjen një personazh interesant dhe me një karrierë të gjatë mbi supe. Ndiqni videon për ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

“Erisa” habit gazetaren: Kam bërë orgji me 8 meshkuj…(Video)

Një rrëfim i pazakontë i një të reje që po bën burg në Tiranë për ushtrim prostitucioni. Erisa, (emër redaksional) ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Kryeministri Rama tregon se cilët janë figurat që vlerëson më shumë tek PD

Kryeministri Edi Rama është pyetur nga gazetarja Eni Vasili në emisionin “Studio e Hapur” se cilët janë 3 politikanë të ...