Kategori: Open

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Marrdhënia mes Faik Konicës dhe Ahmet Zogut, Ikonomi: Ja taktika që ndoqi mbreti (video)

Gazetari dhe shkrimtari Ilir Ikonomi, gjatë intervistës së tij dhënë në Studio e Hapur flet ndër të tjera edhe për ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Studio e Hapur, ja kush është i ftuari i së premtes

Sot në Studio e Hapur vjen një personazh interesant dhe me një karrierë të gjatë mbi supe. Ndiqni videon për ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

“Erisa” habit gazetaren: Kam bërë orgji me 8 meshkuj…(Video)

Një rrëfim i pazakontë i një të reje që po bën burg në Tiranë për ushtrim prostitucioni. Erisa, (emër redaksional) ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Kryeministri Rama tregon se cilët janë figurat që vlerëson më shumë tek PD

Kryeministri Edi Rama është pyetur nga gazetarja Eni Vasili në emisionin “Studio e Hapur” se cilët janë 3 politikanë të ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Rama: Çfarë bisedoj me Nanon dhe një koment për Presidentin Meta

Kryeministri Edi Rama konfirmoi se është mik me Fatos Nanon. Në një intervistë dhënë për gazetaren Eni Vasili, Rama tha ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Rama tregon përse u largua shefi i Shërbimit Sekret, Visho Ajazi Lika

Kryeministri Edi Rama mohoi çdo lloj prapaskene apo “pazari” në largimin e kreut të Shërbimit Informativ Shtetëror, Visho Ajazi Lika. ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Patentat e Tahirit në makinën e biznesmenit, Rama: Unë nuk jam avokati i Saimir Tahirit

Pak javë pas ardhjes së dosjes “Habilaj”, një tjetër skandal ka goditur ish-ministrin e Brendshëm. Dy patentat e Saimir Tahirit ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Edi Rama kërkon ndjesë për sulmin që i bëri gazetares së “le Iene”

“Një reportazh i ndyrë nga “kazanë” italianë i realizuar me pamje të vjetra…” Ishte ky komenti i kryeministrit Edi Rama pas ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Flet Edi Rama: E vërteta e “sherrit” me Top Channel dhe largimi i Sokol Ballës

I ftuar në studion e gazetares Eni Vasili në News 24, kryeministri Edi Rama ka komentuar përplasjen e tij me ...