Kategori: Open

Proportion
elidiana saraci2 vjet

(Video) A ka frikë nga arrestimi, Tahiri ka këtë koment

Ish-ministri Sajmir Tahiri në një lidhje telefonike me emisionin ‘Studio e Hapur’, u pyet nëse i frikësohet një arrestimi. Në ...

Proportion
elidiana saraci2 vjet

Rama tha është rritur nën hijen time, ja si përgjigjet Tahiri

Në një lidhje telefonike me emisionin ‘Studio e Hapur’, ish-ministri Tahiri foli rreth deklaratave të Ramës për fjalën e Tahirit ...

Proportion
elidiana saraci2 vjet

Deklaratat e Doshit dhe Tahirit/ Analisti: Janë të tensionuar, ka informacione se do fillojnë hetime ndaj politikanëve

Teksa në studion e emisionit ‘Studio e Hapur’ po diskutohet rreth deklaratave të deputetit Tom Doshi dhe ish-ministrit, Sajmir Tahiri, ...

Proportion
elidiana saraci2 vjet

A do ketë arrestime?/ Iljazaj: Ja çfarë pret BE, politikës shqiptare po i ikën drejtësia nga duart!

Analisiti Ervis Iljazaj i ftuar në emisionin ‘Studio e Hapur’ me gazetaren Eni Vasili foli edhe rreth pritshëmrive të BE-së ...

Proportion
elidiana saraci2 vjet

Reforma në Drejtësi/ Ndreu: Paralajmërim për politikanët që kanë kusure për të larë, ata kanë arsye të tremben

I ftuar në emisionin ‘Studio e Hapur’, deputeti socialist, Pjerin Ndreu vijon akuzat kundër opozitës se po tenton të pengojë ...

Proportion
elidiana saraci2 vjet

Debate në ‘Studio e Hapur’/ Ngjela-Shehit: Nuk dënon prokurori, është e gjitha e Saliut. Janë të korruptuar!

Deputeti demokrat Dashamir Shehi dhe avokati njohur, Spartak Ngjela janë përfshirë në një debat në emisionin ‘Studio e Hapur’. Gjatë ...

Proportion
elidiana saraci2 vjet

Dashamir Shehi akuza Ramës: Përzuri armiqtë që kishte miq, ortakët e tij politikë përfunduan në presidencë!

Teksa në studion e emisionit ‘Studio e Hapur’ me gazetaren Eni Vasili po diskutohet se kush do të bëhet ‘kurban’ ...

Proportion
elidiana saraci2 vjet

“Opozita sjellje bllokuese”/ Ndreu: Vettingu do japë rezultate, shumë shpejt politikanët do shkojnë aty ku e meritojnë!

I ftuar në studion e emisionit ‘Studio e Hapur’, ku po diskutohet rreth rikthimit të Tahirit në Kuvend dhe faktit ...

Proportion
elidiana saraci2 vjet

“Reforma në Drejtësi është për eliminimin e atyre që janë në pushtet”/ Ngjela: Ja kush janë peshqit e mëdhenj

Kush do të bëhet kurban për negociatat? Kjo temë po diskutohet mbrëmjen e sotme në studion e emisionit ‘Studio e ...

Proportion
elidiana saraci2 vjet

Spiropali-Alibeajt: Keni bërë partinë copa-copa, keqardhje për këtë opozitë!

Deputetja socialiste, Elisa Spiropali në mbyllje të emisionit ‘Studio e Hapur’ me gazetaren, Eni Vasili këshilloi deputetin demokrat Alibeaj që ...

Proportion
elidiana saraci2 vjet

Doganat/ Spiropali: Ju kishit një çetë banditësh me 4 tropojanë drejtora, ne e kthyem në institucion modern!

Deputetja socialiste, Elisa Spiropali, gjatë përplasjes me deputetin demokrat, Enkeled Alibeaj i cili e kritikoi për drejtimin e saj në ...

Proportion
elidiana saraci2 vjet

Deklarata e fortë e Alibeaj në ‘Studio e Hapur’: Emëroi Ulsiu shoqen e vet prokurore, pa ligj, me 69 vota, pa vetting!

Në një përplasje LIVE në ‘Studio e Hapur’, deputeti socialist, Ulsi Manja tha se nga Reforma në Drejtësi dhe Vettingu ...