Kategori: Open

Proportion
Hapur Portal1 vit

Plotfuqishmëria/ Çështja kthehet sërish në Ministrinë e Jashtme, Meta e pranon: Kërkova informacione shtesë

Presidenti Ilir Meta e pranon se ka kërkuar informacione shtesë sa i takon çështjes së negociatave me Greqinë. Pas letrës ...

Proportion
Hapur Portal1 vit

(Video) Përplasja në Studio e Hapur, Artan Hoxha e Sali Berisha akuza njëri-tjetrit. “Bashkëpuntor i bandave” “Sali, do shkosh në burg si Pinoçeti”

Përplasja mes gazetarit Artan Hoxha dhe ish kryeministrit Sali Berisha që ndërhyri në debat me anë të një telefonate, u ...

Proportion
Hapur Portal1 vit

Debati i plotë mes Artan Hoxhës dhe Sali Berishës në “Studio e Hapur”- Video

Në emisionin ‘Studio e Hapur’ në News24, gjatë mbrëmjes së sotme ndodhi një debat i ashpër mes gazetarit Artan Hoxha ...

Proportion
Hapur Portal1 vit

“Një spiun në radhët e negociatorëve”, ish-ministri i Mbrojtjes: Akuzë e fortë, instancat të vihen në lëvizje

Një spiun në radhët e negociatorëve. Kjo është deklarata e ish-kryeministrit Berisha, që i ka dhënë një tjetër drejtim diskutimeve ...

Proportion
Hapur Portal1 vit

Artan Hoxha akuzon Berishën për Azem Hajdarin: E nxore në pritë, ku është kaseta?

Debati Live në Studio e Hapur mes gazetarit Artan Hoxha dhe ish kryeministrit Sali Berisha preku edhe temën e vrasjes ...

Proportion
Hapur Portal1 vit

Sherr live te Eni Vasili, Berisha: Je halabak, Artan Hoxha: Do shkosh si Pinoçeti në burg

    Ish-kryeministri Berisha ka ndërhyrë tek Studio e hapur e Eni Vasilit, në lidhje me deklarat e bëra sot ...

Proportion
Hapur Portal1 vit

(Video) Harta, ja çfarë fiton Greqia dhe çfarë humbet Shqipëria nga marrëveshja e re e detit

Arjan Curri shpjegoi në Studio e Hapur detaje nga ajo që pritet të fitojë Greqia pas marrëveshjes me Shqipërinë për ...

Proportion
Hapur Portal1 vit

(Video) Ndryshim kufijsh, a do ketë luftë në Ballkan? Ja çfarë mendon Arian Çani

Gazetari Arian Çani deklaroi mbrëmë në Studio e Hapur se nuk janë rastësi të gjitha lëvizjet që po ndodhin në ...

Proportion
Hapur Portal1 vit

(Video) Refuzimi i plotfuqishmërisë, Çani: Ilir Meta është në opozitë dhe bëri një akt opozitar, edhe unë do…

Arian Çani e konsideron si një akt politik dhe opozitar vendimin e Metës për të mos i dhënë plotfuqishmërinë Ditmir ...

Proportion
Hapur Portal1 vit

Deklarata e fortë e Arjan Çanit: Po përgatitemi për luftë? Një trazirë e tmerrshme në Ballkan…

Moderatori i njohur Arjan Çani nga studio e emisionit “Studio e Hapur” e gazetares Eni Vasili, ka bere nje deklarate ...

Proportion
Hapur Portal1 vit

Negociatat me Greqinë/ Çani: Qëndrimi i Metës një akt opozitar, Rama po luan në mënyrë brilante

Gazetari Arian Çani ka komentuar qëndrimin e presidentit Ilir Meta për të mos i dhënë plotfuqishmërinë ministrit Ditmir Bushati për ...

Proportion
Hapur Portal1 vit

Plotfuqishmëria për negociatat me Greqinë, Idrizi: Meta ka të drejtë të njohë negociatorët

Presidenti Ilir Meta nuk i ka dhënë plotfuqishmërinë ministrit të Jashtëm, Ditmir Bushati, për fillimin zyrtar të negociatave me Greqinë. ...