Kategori: Open

Proportion
elidiana saraci1 vit

“Po ta lësh Bashën s’bën fare zgjedhje”/ Patozi: Ja kush është problemi më i rëndë që ka lidershipi PD

“Po ta lësh Lulzim Bashën nuk bën fare zgjedhje”, kështu u shpreh ish-deputeti Patozi teksa ishte i ftuar në ‘Studio ...

Proportion
elidiana saraci1 vit

Diferenca mes Bashës dhe Berishës/ Patozi: Njëri hy në betejë për të fituar, tjetri për të qenë i pari kasollet tij!

Ish-deputeti demokrat, Astrit Patozi teksa ishte i ftuar në emisionin ‘Studio e  Hapur’ tregoi sipas tij diferencën mes Berishës dhe ...

Proportion
elidiana saraci1 vit

Debati Lubonja-Patozi: Berisha mori pushtet absolut dhe të gjithë ata që nuk ju bindën i përjashtoi

Gjatë emisionit, ‘Studio e Hapur’, analisti Fatos Lubonja pati një diksutim me ish-deputetin demokrat, Astrit Patozi ku i bëri me ...

Proportion
elidiana saraci1 vit

Debate në ‘Studio e Hapur’/ Patozi: Ma bëri mirë që s’më futi në listë Lulzim Basha dhe e mbyllim këtë histori”

Teksa në emisionin ‘Studio e Hapur’ po diskutohet rreth opozitës sipas Astrit Patozit dhe krizës në PD, pati debate mes ...

Proportion
elidiana saraci1 vit

A mund të bëhej karrierë brenda PD-së nëse nuk donte Sali Berisha?/ Ja çfarë thotë Astrit Patozi

Teksa në studion e emisionit ‘Studio e Hapur’, po diskutohet rreth krizës në Partinë Demokratike dje opozitës sipas Astrit Patozit, ...

Proportion
elidiana saraci1 vit

Patozi akuzon Bashën: Nuk ka qenë kurrë i gjithëpranuar, prishi normat që mbajnë bashkë një parti politike!

Në studion e emisionit ‘Studio e Hapur’, ish-deputeti Patozi tha se PD-ja e vitit ’91 është më demokratike sesa sot ...

Proportion
elidiana saraci1 vit

Lubonja: Basha po tenton të imitojë Berishën për të vendosur stabilitet, por nuk ka karizmën e tij!

I ftuar në “Studio e Hapur” për të diskutuar rreth krizës në Partinë Demokratike, i vendosur përballë ish-deputetit demokrat, Astrit ...

Proportion
elidiana saraci1 vit

“Gënjen edhe kur e pyesin sa është ora”/ Patozi: Anëtarët e PD-së nuk kanë nge të presin Bashën dhe 3 vite të tjera!

I ftuar në studion e emsionit ‘Studio e Hapur’, me gazetaren Eni Vasili, ish-deputeti demokrat, Astrit Patozi u pyet rreth ...

Proportion
elidiana saraci1 vit

Patozi në ‘Studio e Hapur’: Po tentohet t’i serviret publikut një pseudoreflektim i PD-së që nuk ekziston!

Mbrëmjen e sotme në ‘Studio e Hapur’ me gazetaren Eni Vasili po diskutohet rreth krizës së krijuar në Partinë Demokratike. ...

Proportion
Hapur Portal1 vit

Britmat e rreme për demokraci

Nga Luljeta Progni   Nuk ka qënë shumë e zakontë që brenda Partisë Demokratike të ketë debate të forta. E ...

Proportion
Hapur Portal1 vit

Pas pak në Studio e Hapur, opozita sipas Astrit Patozit. Ish nënkryetari i PD përballë Lubonjës e Sulos

Nuk ka qenë shumë e zakontë që brenda Partisë Demokratike të ketë debate të forta. E tillë është historia 28 ...

Proportion
elidiana saraci1 vit

Rakipllari :Letra e Llalles ishte politike

Rakipllari: “Çështja është se letra e Llallës dërguar Kongresit Amerikan ka pjesë të vërteta, por është një letër atipike për një ...