Kategori: Sport

Proportion
Hapur Portal2 vjet

“Një burrë i vogël qaraman me emrin Braçe!” – Shpërthen ish-futbollisti ndaj deputetit

Nevil Dede, ish-futbollist dhe drejtues në ekipin e Tiranës, ka reaguar lidhur me deklaratat e Erion Braçes i cili akuzonte ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Fiorentina i rinovon përjetë kontratën Astorit, të ardhurat i shkojnë bashkëshortes dhe vajzës së vogël

Bota e futbollit humbi dje Davide Astorin, kapitenin e Fiorentinës, i cili u gjet i vdekur në hotelin ku po ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

“O kapiten, kapiteni im, pse nuk erdhe të hash mëngjes me ne”, mesazhi prekës i futbollistit për Astorin

Riccardo Saponara, futbollisti i Fiorentinës, humbi dje shokun e ngushtë Davide Astorin pasi ky i fundit u gjet i vdekur ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Dyshimi/ Davide Astori i Fiorentinës mund të jetë vrarë

Davide Astori mund të jetë vrarë. Ky është dyshimi që ka ngritur Prokuroria e Udineses e cila ka konfirmuar se ...

Proportion
elidiana saraci2 vjet

Vdekja e David Astor/ Detaje të reja. Vdiq nga infarkti, por prokuroria nis hetimet për vrasje

Detaje të reja po zbardhen rreth vdekjes së ish-kapitenit të Fiorentines, Davide Astor. Vdekja e papritur e tij ka shokuar ...

Proportion
xhensila nako2 vjet

Zbulohen mesazhet, ja me kë komunikoi Astori para se të vdiste

Momentet e fundit para se të shkonte në dhomën e hotelit kapiteni i Fiorentinës Davide Astori ka kaluar pak kohë ...

Proportion
elidiana saraci2 vjet

Vdekja e Astorit/ Prokurori i Udines ngre dyshime: E çuditshme që një futbollist vdes pa treguar asnjë shenjë, ai…

Vdekja e David Astor në mënyrë krejtësisht të papritur ka tronditur mbarë opinionin publik në Itali. Në një dalje për mediat, ...

Proportion
elidiana saraci2 vjet

David Astor/ Letra prekëse e mikut tij: Kënaqësi që luajtëm bashkë, do shihemi sërish për një gotë verë

Vdekja e kapitenit të Fiorentines, David Astor ka prekur zemrat e të gjithëve. Një ndër miqtë e Astor, mbrojtësi serb ...

Proportion
elidiana saraci2 vjet

Fierence në zi/ Vdekja e David Astor, çfarë ka ndodhur në sot në stadiumin “Artemio Franki” (foto)

Ndarja nga jeta e David Astor ka shokuar gjithë botën e futbollit dhe i gjithë qyteti i Fierences është zhytur ...

Proportion
elidiana saraci2 vjet

Detaje të reja nga vdekja e Astor/ Shokët e skuadrës i telefonuan dhe i shkuan në dhomë, por…

Të tjera detaje të reja po zbulohen nga vdekja e Davide Astorit, vdekje e cila tronditi sot futbollin Italian. Mediat ...

Proportion
xhensila nako2 vjet

Vdekja e papritur e kapitenit të Fiorentinës, shtyhen të gjitha ndeshjet e Serisë A

Lajmi për vdekjen e kapitenit të Fiorentinës Davide Astorit ka tronditur botën e futbollit.Kjo ka bërë që Liga e Serisë ...

Proportion
xhensila nako2 vjet

Tragjike/ Kapiteni i Fiorentinës lë fëmijën jetim, dy javë pasi u bë baba

Një vdekje e papritur e kapitenit të Fiorentinës ka tronditur botën e futbollit. Davide Astori, gjithashtu mbrojtës në kombëtaren italiane, ...