Kategori: Roze

Proportion
xhensila nako4 javë

Xheni dhe Benardi i “Big Brother” gati për altar, çifti vendos të martohet pas dy vitesh të ndarë

Xheni Mhillaj dhe Benard Marashi do të jenë çfti që u njohën në “Big Brother” dhe që së shpejti do ...

Proportion
xhensila nako4 javë

Aktorja e Bollywood-it dhe vajza e saj 8 vjeçare rezultojnë pozitive me koronavirus

Ylli i Bollywood-it Aishwarya Rai Bachchan dhe vajza e saj 8 vjeçare rezultuan pozitive me koronavirus ditën e sotme. Ky ...

Proportion
Hapur Portal4 javë

“E dua shumë”- Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj zyrtarizojnë lidhjen dhe nisin bashkëjetesën

Romanca mes Jonida Maliqit dhe Romeo Veshajt është në qendër të vëmendjes së mediave. Pasi u ndanë në fund të ...

Proportion
xhensila nako1 muaj

Është në arrest shtëpie, “Zogu i Tiranës” surprizohet nga miqtë e tij për ditëlindje me dhurata luksoze

Moderatori Hermes Nikaj, i njohur si “Zogu i Tiranës” feston sot ditëlindjen. Ai ndodhet në arrest shtëpie, por megjithatë në ...

Proportion
xhensila nako1 muaj

Këngëtarja shqiptare rrëfen momentet e vështira në jetë: Nëna më vdiq në gjumë, më pas pata një problem shëndetësor

Këngëtarja e njohur, Vjollca Haxhiu, e ftuar në emisionin “Rudina”, ka treguar dy momentet më të vështira që ka kaluar ...

Proportion
xhensila nako1 muaj

Olsi Bylyku shpërndan foton para dhe pas kredisë, ndryshimin gjykojeni vetë

Aktori Olsi Bylyku është një ndër personazhet më karizmatikë në rrjete sociale, i cili shkakton vazhdimisht të qeshura tek ndjekësit ...

Proportion
Hapur Portal1 muaj

Samanta Karavella feston 30-vjetorin, fotot brenda festës luksoze të këngëtares shqiptare

Samanta Karavella ditën e sotme më 9 korrik feston 30-vjetorin. Artistja, që shuhet për projektet e hitet e shumta, ka ...

Proportion
xhensila nako1 muaj

“Na mbive në sy o Tirkë”, aktorit të madh shqiptar i jepet pensioni qesharak

E kush nuk e mban mend aktorin e madh Sotiraq Bratko, i cili ka luajtur me qindra role nëpër filmat ...

Proportion
xhensila nako1 muaj

“Covid ka bërë dëm tek unë, tani po sulmon…”, ish-banori i ‘Big Brother’ tregon simptomat pasi u infektua për herë të dytë

Ish-banori i ‘Big Brother’, Petrit Bykykbashi është infektuar për herë të dytë nga koronavirusi. Ai tregoi për ndryshimin e simptomave ...

Proportion
xhensila nako1 muaj

Ismail Kadare shëtitje buzë detit në Shqipëri, kush është personazhi që e shoqëron

Rishfaqet shkrimtari Ismail Kadare. Mesa duket edhe pse në periudhë pandemie, ai ka zgjedhur që të pushojë në Shqipëri, duke ...

Proportion
xhensila nako1 muaj

Këngëtarja e njohur shqiptare rezulton pozitive me COVID-19, reagon e revoltuar: Ju lutem mos e fshihni qe jeni me virus

Me anë të një njoftimi në rrjetet sociale këngëtarja e njohur, Adelina Thaçi, ka konfirmuar se ka dalë pozitive në ...

Proportion
xhensila nako1 muaj

Ditë zie për Rudina Dembacajn, babai i saj ndërron jetë: “Më thave shpirtin”

Ditë zie për Rudina Dembacajn. Nga rrjetet sociale, aktorja ka bërë me dije se ka humbur babain e saj. Kujtojmë ...