Kategori: Roze

Proportion
Hapur Portal3 vjet

Bertina eskortë në Dubai?! Ja përgjigja që jep ish-banorja e Big Brother

Të gjithë e mbajmë mend Bertinën, bukuroshen me kaçurrela ish-banore në Big Brother 3. Ajo ka rënë në sy jo ...

Proportion
Hapur Portal3 vjet

Fejohet Elvana Gjata, kush është pronari i hotelit që i mbulon shpenzimet marramendëse

Prej kohësh këngëtarja e njohur Elvana Gjata është zhvendosur në SHBA ku po realizon projektet e reja muzikore. Deri tani ...

Proportion
Hapur Portal3 vjet

Arilena në një lidhje me Flori Mumajesin? Këngëtarja i jep fund dyshimeve 

Sapo kanë nisur koncertet e përbashkëta dhe mesazhet në rrjetet sociale filluan dyshimet e para që mes këngëtares Arilena Ara ...

Proportion
Hapur Portal3 vjet

“Jam shumë e shtrenjtë për ty”, kujt i drejtohet vajza e ish-deputetes së PD

Vajza e ish-deputetes së Partisë Demokratike është është vetëm 18 vjeç, por konsiderohet si një nga modelet më të preferuara ...

Proportion
Hapur Portal3 vjet

Tashmë nuk ka dyshime, Mamaqi dhe Fifi janë…

Largimi i saj nga emisioni “Xing me Ermalin” u shoqërua me mjaft komente si dhe aludime se mes këngëtares Fifi ...

Proportion
Hapur Portal3 vjet

Endrit Mërtiri thyen rekord me këtë foto në faqen e ‘Dolce & Gabbana’

Fotografi Endrit Mërtiri ka shënuar një tjetër sukses në karrierën e tij. Pas lajmit se fotot e realizuara prej tij ...

Proportion
Hapur Portal3 vjet

Pak ditë pas fejesës me milionerin 50-vjeçar, Adelina befason me veprimin e radhës

Javën e parë këngëtarja Adelina Tahiri ka publikuar propozimin e fejesës në Vjenë duke treguar unazën super të shtrenjtë. Fejesa ...

Proportion
Hapur Portal3 vjet

A e ka marrë veten pas ndarjes Big Mama? Këto fjalë të saj sqarojnë gjithçka

Big Mama është një nga këngëtaret më aktive në rrjetet sociale duke na treguar shpesh edhe detaje të jetës private.Para ...

Proportion
Hapur Portal3 vjet

Modelja italiane “çmend” tifozët, e fiksuar pas ‘bomberave’ të “Seria A”

Laura Bragato është një nga modelet më të famshme në Itali e cila gjithashtu është mjaft e lidhur edhe me ...

Proportion
Hapur Portal3 vjet

Akuza e fortë e Redon Makashit: Fituesi i festivalit dihej, të paktën ta mbanin të fshehtë

Redon Makashi rrëfeu zhgënjimin që pësoi nga festivali i këngës në studion e “Pasdite në Top Channel”. “Kisha thënë që ...

Proportion
Hapur Portal3 vjet

Grate prej te cilave presim lajmin e mire te bebit ne mberritje

Për të disatën herë në media po diskutohet nëse Ajola Xoxa është shtatzënë. Një foto e realizuar në zyrat e ...

Proportion
Hapur Portal3 vjet

Eneda Tarifa ia merr këngës në restorant, ministri e shoqëron me kitarë

Këngëtarja Eneda Tarifa ka qenë mbrëmjen e djeshme te ‘Hani i Pazarit’ e shoqëruar nga miq të mirë dhe ministri ...