Kategori: Roze

Proportion
xhensila nako2 javë

Po bën namin në Francë, Erza Muqolli: Ja cili artist shqiptar më ka kërkuar të bashkëpunonim

Erza Muqolli është vetëm 14 vjeçe, por konsiderohet si një yll francez, e cila bashkë me anëtarët e band-it të ...

Proportion
xhensila nako2 javë

E pyesin për Butrint Imerin, Kiara Tito habit me përgjigjjen: Nuk më pëlqen ta përmend, i ka humbur vlera

Përpos moderimit, Kiara Tito dhe Liesa Haxhiasllani së fundmi kanë hapur edhe një kanal në YouTube ku shpërndajnë video të ...

Proportion
Hapur Portal2 javë

Plasi! Pasi Butrint Imeri e quajti “të keqe”, reagon Soni Malaj

  Mbrëmjen e kaluar në emisionin “Shiko kush luan” ishte i ftuar edhe këngëtari Butrint Imeri. Ai u bë pjesë ...

Proportion
Hapur Portal2 javë

Me fillimin e Vitit të Ri, Ermali dhe Ami zbulojnë pamje të vajzës

Ermali dhe Ami janë një nga çiftet më të dashura të showbizit shqiptar të cilët publikojnë herë pas here momente ...

Proportion
Hapur Portal2 javë

Butrint Imeri hap zemrën: Flet për historinë e dashurisë me vajzën turke dhe këngën që i dedikoi

Prej më shumë se 2 vitesh në mediat rozë përflitet për një lidhje mes këngëtarit Butrint Imeri dhe moderatores Kiara ...

Proportion
xhensila nako2 javë

Aurela Hoxha zbulon se është në një lidhje dashurie, por cili është fatlumi?

E ftuara e Luana Vjollcës më 1 Janar në “Shiko kush luan” ishte edhe Aurela Hoxha e cila ka zbuluar ...

Proportion
xhensila nako2 javë

Dy aktorët e humorit në një lidhje dashurie? Ja fotoja që ngjalli dyshimet dhe urimet nga fansat

Vit i Ri, lidhje të reja, romanca të reja mes artistëve. Kësaj radhe bëhet fjalë për dy aktorët e humorit ...

Proportion
xhensila nako2 javë

‘Ktheju tokës’ arrin një tjetër sukses, Jonida Maliqi e renditura më mirë nga shqiptarët në listën e ‘Eurovision’

Kënga përfaqësuese në ‘Eurosong 2019’, ‘Ktheju tokës’ nga këngëtarja e njohur, Jonida Maliqi, ka qenë ndër të preferuarat e publikut ...

Proportion
xhensila nako2 javë

Gëzim në familjen e ish-deputetes, bëhet nënë për herë të parë në minutat e fundit të 2019

Esmeralda Shkjau, ish-deputetja e Partisë Socialiste është bërë nënë për herë të parë më 31 dhjetor. Ajo solli në jetë ...

Proportion
xhensila nako2 javë

Humbi 10 miliardë dollarë, Jeff Bezos nuk lëshon fronin si njeriu më i pasur në botë.Ja kush renditet i dyti

Jeff Bezos është akoma personi më i pasur në botë, edhe pasi humbi 10 miliardë dollarë në një vit. Themeluesi ...

Proportion
Hapur Portal2 javë

Videoja e saj me Florin bëri namin, Jonida Maliqi flet për herë të parë dhe tregon të vërtetën

Mëngjesin e sotëm, Jonida Maliqi ishte e ftuar në emisionin “Rreze Dielli”. Në intervistën e parë për këtë vit, ajo ...

Proportion
Hapur Portal2 javë

Adelina Ismaili zbulon për herë të parë arsyen e largimit nga muzika për vite të tëra

Adelina Ismaili është një nga këngëtaret më të dashura dhe mw tw talentuara të skenës shqiptare. Pavarësisht këtij fakti, artistja ...