Kategori: Roze

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Prezantuesja zbulon identitetin e te dashurit biznesmen, FOTO

Jona Spahiu është një nga moderatoret më simpatike në Shqipëri. Kohët e fundit është përfolur shpesh për marrëdhënien që ka ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Robert Aliaj: Neveri nga muzika e Albërie Hadërgjonaj sepse…

Këtë javë Berti ishte i ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit” nga Rudina Dembacaj, nga ku ka treguar për ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Fejohet Jon Gjebrea, dedikimi emocionues i Arditit, suprizat dhe puthja e parë e çiftit

Dita e djeshme ka qenë një nga më të bukurat për familjen Gjebrea. Djali i madh i familjes, Joni dhe ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

“Luçifer lindi”, ish-missi shqiptar sjell në jetë fëmijën nga lidhja treshe

Ashtu siç kishin premtuar më parë, Alexandre de Basseville dhe ish-miss Shqipëria 2007, Egla Harxhi, e kanë quajtur djalin e ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Bleona në një lidhje me miliarderin Ruffini?! Zbulohet e vërtetat dhe ‘surpriza’ në festën e Vitit të Ri (VIDEO)

Kur bëhet fjalë për Bleona Qeretin, ajo kryeson rrjetet sociale dhe portalet. Në një kohë kur u aludua një lidhje ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Ermali kërkoi burrë për Kejvinën/Komentuesit: Si mund të bësh këto kompromise për një vend pune

Velina e programit “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella, u bë objekt i komenteve të shumta në rrjetet sociale, pasi moderatori ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Sulmoi të fejuarin, arrestohet kunata e ardhshme e princeshës

Kunata e ardhshme e princeshës britanike Meghan Markle është arrestuar, pasi dyshohet se ka sulmuar të fejuarin e saj. Darlene ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Ja si është jeta e Viola Spiros pas burgosjes së të dashurit për trafik droge në Itali

Për katër vite, ato njiheshin si dy motrat velina të programit investigativ “Fiks Fare”, Viola e Petrula Spiro. Por me ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Rovena Dilo shpërthen kundër TVSH-së: Për lakuriqët e natës transmetohet seriali?!

“Ti mund të më quash Xhon” është seriali më i ri që po shfaqet së fundmi në TVSH.Protagoniste në të ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Ndryshimi në look i Jonida Maliqit i mahniti të gjithë(Foto)

Këngëtarja e njohur Jonida Maliqi ka rënë shpesh në sy për stilin unik që e karakterizon.Kohët e fundit ajo ka ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Avni Mula feston 90-vjetorin e lindjes, ja si e uron Ministrja e Kulturës

Kompozitori i shquar shqiptar Avni Mula festoi dje 90 vjetorin e lindjes në një festë të veçantë ku nuk munguan ...

Proportion
Hapur Portal2 vjet

Sonila takohet me biznesmenin e fuqishëm, paralajmëron rikthimin në Top Channel

Pas largimit të Sokol Ballës nga pozicioni i drejtorit ekzekutiv në Top Channel dhe drejtimit të emisionit politik “Top Story”, ...